Wpis z mikrobloga

Jezu, laska na #linkedin wstawia post, w którym płacze, że na obronie zwrócono jej uwagę i obniżono ocenę za niestosowny strój - jeszcze raz - ona założyła legginsy przed kolano na obronę magisterki i skarży się na linkedinie xDD Najlepsze, żę dziekan ją przeprosił w komentarzu bo go oznaczyła xD #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_16560717370ISW79W3PL2KcJexUetfgr.jpg
  • 180
@tger ale za granicą masz normalne egzaminy bez patologii z żadnej ze stron ( znaczy student faktycznie umie, a egzamin jest sprawiedliwy a nie jak kartki na blat spadną czy bo warunek musi się zgadzać).

Coś za coś. Ty jako student odwalasz maniane ale za to masz gowniany dyplom żadnym kosztem. Proste. Oczywiście można pisać że to patologia ale również wtedy trzeba ruszyć dupę i faktycznie się nauczyć materiału.
@masur1: Na studiach mieliśmy prace w grupach 3 osobowych. Prace oceniała doktorantka około 30lat +/-. Na zaliczenie pracy miała się zjawić cała grupa. Wszyscy pracowali równo, oceny to 4,5 / 4 i 3.5. Najwyższą ocenę dostał kolega który był wysportowany i przyszedł w obcisłym polo. 3,5 dostał kolega przy kości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) PK piękna to uczelnia hrr tfu (°°
@masur1
Beka z ludzi, którzy bronią tej laski XD są pewne umowne zasady, których należy przestrzegać na uczelni.
Męskim odpowiednikiem jej stroju są krótkie dresowe spodnie XDD

Oczywiście p0lek sie zwyczaje cywilizowanego świata nie imają. One nie rozumieją, że na obronę swojej gówno pracy na Akademii Pana Kleksa powinny sie odpowiednio ubrać. To samo tyczy sie pracy.
Śmiechu warte.
@masur1: Strój bardzo spoko, dobrze dobrane kolory, a obecnie kolarki z taką marynarką są w modzie. Schludnie, bez chamstwa, nie jest to może bardzo wizytowy ubiór raczej coś na zasadzie smart casual.

No i to że polska uczelnia ocenia wyglad a nie wiedze to nic nowego, pozniej sie tylko nie dziwcie że polskie gówno uczelnie sa na koncu wszystkich rankingów.

@BurzaGrzybStrusJaja: @goferek: @Chargedaffaires: @bnz44: @WhiskeyIHaze: @
@masur1: ale laska ma całkowitą rację, co to ma być? Zapłaciła za studiowanie, napisała pracę, mogła przyjść dla mnie nawet przebrana za kurczaka, na ocenę jej merytorycznego przygotowania ma to zerowe znaczenie.
@masur1: ja podczas zwykłego egzaminu z ekonomii na drugim semestrze musiałem opuścić sale i pożyczyć od kogoś marynarkę, miałem koszule i długie spodnie ale u tej babeczki to nie wystarczało, #!$%@? że i tak po paru minutach mogłeś ściągnąc te marynarkę, ale na początku musiałeś mieć lol
@Wiesmin ocena z obrony jest całościową oceną ze studiów.
Najwidoczniej ocenili, że nic ze studiów nie wyniosla, bo nawet odpowiednio do okazji nie potrafi sie ubrać.

A jej postawa że płaci to moze przyjsc jak chce pokazuje wiele....