Wpis z mikrobloga

@masur1: Ubrała się jak modny pajac w getry ma rower. Czy egzaminatorzy tez przyszli w getrach, czy tak jak kultura i godność nakazuje w eleganckim stroju? Ona przyszła na egzamin, czy na pokaz mody kolarskiej?! No #!$%@?, są pewne granice młode wilki!
  • Odpowiedz
@masur1: a potem przychodzą takie ciecie na laborki z gumą w japie, czapce na głowie albo był taki jeden osioł, który siedział w kurtce zimowej (!) na sali ćwiczeń, ale przy otwartym oknie bo mu gorąco. I to są studenci „płacę to mi wszystko wolno”.
Tej niuni nikt oceny nie obniżył z tego co wywnioskowałam, więc o co ta spina?
  • Odpowiedz
  • 0
@masur1 Z tym obniżaniem oceny to nie był bym taki pewny. Napisała, że zwrócili jej uwagę i w jaki sposób.
Sądzę, że argumentuje sobie braku 5 właśnie tym niestosownym strojem.
  • Odpowiedz
@masur1: to że ty lubisz mieć bat nad głową i musi ci ktoś mówić jak się powinieneś ubierać nie znaczy że wszyscy tutaj są tak ograniczeni
  • Odpowiedz
i absolutnie nie może stanowić podstawy do wyproszenia z egzaminu dyplomowego


@Chargedaffaires:
Może, a czasem nawet powinno.
Wyzywający strój rozprasza uwagę innych uczestników, faceci mają pociąg seksualny, który działa inaczej niż w przypadku kobiet, z czego one doskonale zdają sobie sprawę i często to wykorzystują.
Jak się kobieta ubiera wyzywająco to chyba zdaje sobie sprawę, że faceci będą na nią patrzyli?
Mieszkałem kiedyś z dziewczyną, która chodziła po domu w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@masur1: to że ty lubisz mieć bat nad głową i musi ci ktoś mówić jak się powinieneś ubierać nie znaczy że wszyscy tutaj są tak ograniczeni


Hahahqh o #!$%@? xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pangia widzę, że lubisz snookera, nie widziałem nigdy na zawodach dzbana w dresie, ale oni są ograniczeni i mają bat nad głową xddd
  • Odpowiedz
@masur1: no i grali w finałach gracze w trampkach i nikt z tego powodu afery nie robił, jeden z czołówki gra standardowo bez krawata/muszki bo jest astmatykiem
  • Odpowiedz