Wpis z mikrobloga

Podczas gdy walicie konia, że twarz czy wzrost to wszystko albo debatujecie czy ważniejsza jest szczęka od "hunter eyes" to w międzyczasie rosną wymagania partnerek odnośnie waszych przyrodzeń (a po pewnym wieku realne wymiary w 99,99% niestety nie rosną). W związku najważniejszy jest penis. Skoro kobiety preferują rozmiary #!$%@? jak u konia to musicie mieć przynajmniej dużego z kategorii ludzkiej.

#masturbacja #twarz #wzrost #natura #penis #koniary #horsepill #animalpill #kutangens #zwiazki #tinder #badoo #plodnajulka #seks #p0lka #przegryw #betabankomat #cuckold #blackpill #redpill #genetyka #psychologia #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #milosc #biologia #takaprawda #motywacja #rozwojosobisty
RedSensej - Podczas gdy walicie konia, że twarz czy wzrost to wszystko albo debatujec...

źródło: comment_1656068346azGBbqLg0YaxG7lxIG4rBm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peja3334: Różnie z tym jest. Ogólnie można powiedzieć, że w okresie kiedy wszystkim rosną #!$%@? to mi rósł bardziej (ale chyba nie można powiedzieć, że wykładniczo). Ogólnie było tak:
- 1 klasa gimnazjum 14,10 cm dł i 11,25 cm obw;
- 2 klasa gimnazjum 15,85 cm dł i 12,50 cm obw;
- 3 klasa gimnazjum 16,75 cm dł i 12,85 cm obw - wtedy właśnie pojechałem załamany do Ekwadoru, dla mnie #!$%@? był zawsze najważniejszą częścią ciała wraz z mózgiem (IQ nie mam tak wyróżniającego się na tle populacji jak penisa, ale IQ mam powyżej średniej), a też wtedy jeszcze nie wiedziałem o mojej przypadłości genetycznej;
- po terapii w Ekwadorze 19,60 cm dł i 14,05 cm obw;
- 1 klasa liceum 20,15 cm dł i 14,35
  • Odpowiedz