Wpis z mikrobloga

Mirki tak ps co to jest za oprogramowanie do tego hostingu standardowe w PL cpanel hosting? obsługuje serwer i można wgrywać pliki całe strony, ale nie da się nic zmieniać całościowo, tj, można tylko podmieniać jak kiedyś na ftp poszczególne pliki tylko? czy obsługuje wszystkie stare i nowe kody czy mają jakieś ograniczenia?

są jakies poradniki do tego? jakie to ma wady bo wygląda na archaiczne.. trochę

w porównaniu do wixa mającego wersję na smartfona (panel) i całe narzędzia analityczne to wygląda jak z lat 90tych..

#komputery #programowanie #it #programista15k #pytanie
#informatyka
Pobierz nutka-instrumentalnews - Mirki tak ps co to jest za oprogramowanie do tego hostingu s...
źródło: comment_1655968279ReEr1j6apKAWBKZGZrlERF.jpg
  • 68
@Spofity: proste np. taki wix (nie mówię że jest super) jest jednak krokiem naprzód, masz wy.bane na zabawę z wykupywaniem domeny, ustawieniem serwera domowego, wgrywaniem plików i całą analitykom która praktycznie nie istnieje

nawet nie wiem na tym cpanelu jak sprawuje się stronka, nie wiem z jakich linków wybierają ją, z jakiego miejsca, IP, itd

Jedyne co jest to zatrzymanie fizycznego hosta typu.com i prawa do niego

Jakbym miał się posługiwać
@Spofity: nie masz racji, powiem inaczej patrz od strony konsumenta, doskonale wiem czy się to różni zajmowałem się stronami z 10 lat temu..

ale mamy XXI wiek i co to kogo obchodzi.. jak masz gotowe narzędzia online z pozycji smarfona zamiast siedziec na pc i dłubać jakieś skrypty z plikami

to co Ty piszesz to jakiś kolejny internet explorer, dzisiaj liczą się linki, społeczność wyszukiwania, źródła wejścia na stronę zachowania konsumentów