Wpis z mikrobloga

Mirki tak ps co to jest za oprogramowanie do tego hostingu standardowe w PL cpanel hosting? obsługuje serwer i można wgrywać pliki całe strony, ale nie da się nic zmieniać całościowo, tj, można tylko podmieniać jak kiedyś na ftp poszczególne pliki tylko? czy obsługuje wszystkie stare i nowe kody czy mają jakieś ograniczenia?

są jakies poradniki do tego? jakie to ma wady bo wygląda na archaiczne.. trochę

w porównaniu do wixa mającego wersję na smartfona (panel) i całe narzędzia analityczne to wygląda jak z lat 90tych..

#komputery #programowanie #it #programista15k #pytanie
#informatyka
nutka-instrumentalnews - Mirki tak ps co to jest za oprogramowanie do tego hostingu s...

źródło: comment_1655968279ReEr1j6apKAWBKZGZrlERF.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
może wyobraź sobie sytuację przeciętnego użytkownika takich portali rezerwacyjnych np. taksówkarza gość ma dostęp tylko do smarfona siedzi w samochodzie, nie ma mozliwości grzebania w skryptach a chce aby strona miała lepszą pozycję a to powrzucać trochę zdjęć, namówić klientów do opinii obcym dać link ale bez hejterki i dokładnych danych innym dać konkretne linki itd

żaden Wordpress nie zastąpi portali społecznościowych w tej mierze, to do nich wrzucasz swoje pliki i
  • Odpowiedz
@bin-bash: ps. odnośne komedii i tej całej dyskusji tak sobie znalazłem odnośnie tych portali:

w wolnym tłumaczeniu:

Booking.com to najgorsza aplikacja internetowa, jakiej kiedykolwiek używałem.. nie zwrócili mi pieniędzy po ponad miesiącu czekania i żadnych
  • Odpowiedz