Wpis z mikrobloga

Mirki tak ps co to jest za oprogramowanie do tego hostingu standardowe w PL cpanel hosting? obsługuje serwer i można wgrywać pliki całe strony, ale nie da się nic zmieniać całościowo, tj, można tylko podmieniać jak kiedyś na ftp poszczególne pliki tylko? czy obsługuje wszystkie stare i nowe kody czy mają jakieś ograniczenia?

są jakies poradniki do tego? jakie to ma wady bo wygląda na archaiczne.. trochę

w porównaniu do wixa mającego wersję na smartfona (panel) i całe narzędzia analityczne to wygląda jak z lat 90tych..

#komputery #programowanie #it #programista15k #pytanie
#informatyka
nutka-instrumentalnews - Mirki tak ps co to jest za oprogramowanie do tego hostingu s...

źródło: comment_1655968279ReEr1j6apKAWBKZGZrlERF.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: Wiesz co? Nie chce mi się z tobą kłócić. Dyskusja z kimś kto nie ma pojęcia o czym pisze i co w ogóle robi nie ma najmniejszego sensu.

Idź sobie na tego swojego wixa, to jest "narzędzie" właśnie dla takich jak ty. Dla ludzi, którzy nie ogarniają nawet w najmniejszym stopniu co robią, co się właśnie dzieje ale nie stać ich na usługi profesjonalistów a w dodatku nie zależy
  • Odpowiedz
@keton22: nie musiałem ten g.nem się zajmować przez lata, internet się zmienił, teraz ludzie korzystają ze smarfonów w 90 procentach co zmienia postać rzeczy

Nie musisz mieć browar żeby napić się piwa, nie chodzi nawet o kase jaki sens ma wzywanie super ekspertów po to żeby robili coś, gdy przy najmniejszej zmianie nie ma się wpływu na to, bo zaraz będzie że czegoś się nie da itd

mówiliście może nie wy, że nie da się mieć nazwy domeny bez kropki, da się - są inne problemy z tym związane ale to
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: zobacz na taki portal nocowanie.pl bardzo dobrzy informatycy co by nie powiedzieć, prawie zero awarii, bo robił to tez jakiś informatyk z Lublina

opłaty konkurencyjne, przyszedł kruzys teraz z rezerwacjami i 10 lat ich roboty idzie na dno w jeden sezon,

bo nie dostosowali się do rynku zajmujac się ofertą wciskania i wysyłania codziennie kolejnych opcji do wykupu i rozbudowania własnych stronek za ich
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: nie wnioski są takie że zajmujecie się jakimiś pierdołami, wytykanie jakieś niewiedzy o szczególach a sami nie widzicie całości

jak mamy tylu wspaniałych informatyków 15k w tym kraju dlaczego nie powstał ANI jeden portal rezerwacyjny tzw. OTA zwiazany z mapą google zarejestrowany w kraju? ani jeden, nawet Węgrzy mają swój..

bo zajmują się pierdoła i szczegółami wytykając je innym, nie rozumiejąc całości pracy i roli usług klasyczne Bullshit_Jobs z
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: To że masz dobre zaplecze techniczne nie oznacza, że każdy serwis i pomysł na binzes na 1000% wypali i się zwróci - przecież to oczywiste. Kompletnie nie rozumiem co ta sytuacja ma wspólnego z resztą wpisu... Z resztą jak już pisałem wyżej, możemy podyskutować na takie tematy wtedy gdy zdobędziesz chociaż podstawową wiedzę na tematy, o których piszesz. Do tego czasu nie zawracaj mi głowy i nie wypisuj już
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: chodzi że lepiej być podwykonawcą jakiś globalnych serwisów co orzą ludzi i niszczą rynek i niszczyć każdego Mirka co próbuje to obejść, wytykając każdy najmniejszy błąd bo nie spędził 10 lat życia na grzebaniu w skryptach już nieaktualnych..

a wystarczą proste rozwiązania, jakby ktoś wcześniej interesował się tym co pisałem przez msc i znalazłbym jak to zrobił - wszystko wykonałbym sam w dzień i za kilka stówek, zamiast miotać
  • Odpowiedz
w skryptach już nieaktualnych..


@nutka-instrumentalnews: ja #!$%@? ()

przecież ty nie wiesz o czym piszesz #!$%@?. Jakie skrypty wg ciebie są niekatualne? Odpuść, serio. Piszesz takie bzdury jakbyś był ostro #!$%@?. Weź w ogóle napisz mi tu co to wg ciebie jest skrypt, no rozmowa z tobą to jak kłótnia z dzieckiem... Przestań #!$%@?ć o czymś o
  • Odpowiedz
mówiliście może nie wy, że nie da się mieć nazwy domeny bez kropki


@nutka-instrumentalnews: lol, xd adres keton22.com i ke.ton22.com to 2 różne domeny. Piewsza jak widać druga to host 'ke' w domenie 'ton22.com'. Co do reszty to nawet mi sie nie chce rob jak uwazasz i z fartem.
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: Rób co chcesz, używaj czego chcesz ale się nie wymądrzaj i nie #!$%@? głupot skoro nie wiesz nawet co robisz. Ośmieszasz się kompletnie. Przeczytałeś jakieś głupoty w jakiejś książce i myślisz, że pozjadałeś rozumy a robisz z siebie publicznie pośmiewisko. Serio, widzę że masz prosty, "chłopski rozum" to teraz go użyj, przeczytaj ten wątek jeszcze raz i zadaj sobie pytanie dlaczego nikt z komentujących nie poparł tego co wysrałeś
  • Odpowiedz
w porównaniu do wixa mającego wersję na smartfona (panel) i całe narzędzia analityczne to wygląda jak z lat 90tych..


@nutka-instrumentalnews: cpanel jest do obsługi hostingu, wix to CMS, porównywanie tych 2 rzeczy pokazuje że kompletnie się nie znasz.

wszystko działa ale na zasadzie przekierunkowania, cpanel tylko potrzebny żeby nie było reklam i innego
  • Odpowiedz
CMS


@matixrr: tak i ten Wordpress zapewnia powiazane ze stroną aplikacje na smarfona? raczej wątpliwe

nie mówie że proste narzędzia typu wix to mega super rzecz, to jak kiedyś gadano że obróbka zdjęć to tylko photoshopem z narzędziami które rozumiało i stosowało kilka procent osób.. może było
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: jednak mieli racje że pisanie z Tobą to jak grochem o ścianę i żyjesz w swoim świecie.

Rozpisujesz się, piszesz, piszesz te głupoty i na koniec:

Problem to żeby konsument znalazł produkt bez pośrednika to jest
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: to zanim na nią trafię odpowiedź raz z kolegą wyżej @matixrr: jakim cudem takie super portale jak piszecie robione nawet przez informatyków jak nocowanie.pl - faktycznie mające o wiele lepsze narzędzia niż konkurencja w tym roku w zadzie przestaną istnieć?

why? może dlatego że nie potrafiły jak to się mówi iść za konsumentem, który z nich korzysta jak nie ma wyboru?

po co siedzieć i robić modele 3d, jak żaden konsument tego nie odróżni, bo szuka
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: stary, dawno na tagu nie było takiego ignoranta jak Ty xD wszyscy ci tłumacza jakie kocopoły wypisujesz a ty dalej brniesz w swoje wysrywy nie mając absolutnie pojęcia o tym o czym się wypowiadasz xD ktoś wyżej pytał czy jesteś pijany, ale wygląda na to, że masz po prostu problemy psychiczne lub iloraz inteligencji na poziomie jednokomórkowej ameby. Serio, ośmieszasz się xD
  • Odpowiedz
@matixrr: nie, co dziennie niestety śledzę i przysyłają mi statystyki wejść i całej analityki ruchu stron ich serwisów oraz innych serwisów typu booking (akurat dają za darmo dla danego obszaru) do tego google maps oraz google firma...

jest coś czego nie widziałem przez ostatnie dziesięć lat, portal w sumie za darmo oferujący dla konsumenta te usługi jak (olx) praktycznie w tym roku od wiosny przestał istnieć w parę miesięcy..

żeby było zabawniej ludzie korzystają z niego tylko w weekendy głównie w niedziele aby znaleźć telefon czy dane adresowe obiektów JESZCZE w nim
  • Odpowiedz