Wpis z mikrobloga

Keto-Mirki, pomocy!
Chodzi za mną od dłuższego czasu smażony ser, taki złocisty, z grubą panierą, sosem tatarskim, wiecie o co chodzi :D
Pytanie, czy ktoś robił taki w wersji keto, zastępując bułkę tartą babką jajowatą, mąką migdałową czy kokosową, jest to zjadliwe? Jeśli tak to podzielcie się przepisem, który najbliżej byłby czeskiego pierwowzoru smażonego żółtego sera :)
Niestety na YT czy google nie znalazłem czegoś satysfakcjonującego.
Pzdr!
#keto #lowcarb #dieta
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masonios72: nie, zrób sobie normalny, w bułce tartej, smażony na oleju. Nic się nie stanie, w najgorszym razie następnego dnia będziesz czuł się jak gówno. Ja dzisiaj też bułeczkę zjadłem, bo do chłopa koleżanka przyjechała i przywiozła domowe bułeczki.
Tak. Ja robiłam.
Użyłam mieszanki babki jajowatej, mąki kokosowej i siemienia lnianego + przyprawy. Jest trochę brudnej roboty bo trzeba kilka razy obtoczyć w jajku i mieszance (robiłam 3 razy) i mocno dociskać. Ważne żeby zamrozić ten ser przed wrzuceniem w olej, bo jak raz zrobiłam taki w temperaturze pokojowej to mi się rozlał zanim panierka się przysmażyła.
Tu jest właśnie ten rozlany - chyba tym dobrym tak się podjarałam, że zapomniałam
me_maven - Tak. Ja robiłam. 
Użyłam mieszanki babki jajowatej, mąki kokosowej i siemi...

źródło: comment_1655509888UtY9t55T8LIbrnUkjY4QTT.jpg

Pobierz