Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 838
To już dzisiaj, cały kraj pod dyktando mniejszości musi miec wolne. Do tego utrudnienia w poruszaniu, bo trzeba manifestować ideologię kk.

Dużo lepszym rozwiązaniem, było by 30 dni urlopu w roku i żadnych świąt kościelnych wolnych od pracy. Wtedy katolicy mogliby sobie świętować a normalni ludzie żyliby po swojemu.

#bekazpisu #bekazkatoli
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lorneta_z_meduza: oczywiście, że mniejszości. Wątpię, żeby ponad połowa Polaków brała udział w tych podchodach. Moim wszyscy znajomi w tym i ja, wyjechaliśmy sobie korzystając z wolnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Widać jaki katolicy są miłosierni po wpisach tutaj. Wasz bóg mówi coś o nastawieniu policzków a wy macie na to w------e. C--j, a nie wierzący jesteście. Dewoty.
  • Odpowiedz
@Heavenhell: wykopki które najbardziej sprzeciwiają się karze śmierci dla księży zrobili by wyjątek, a katolików zamykać w obozach i przerobić na mydło
na serio jak czasem to czytam to aż czuć jak piana z pyska im cieknie
  • Odpowiedz
boże ciało jest raz w roku i raz w roku z tego powodu pękają d--y na wykopie... Xd


@Heavenhell: Parada równości jest raz w roku, nie ogłaszają z tego powodu dnia wolnego, a i tak pękają d--y na wykopie
  • Odpowiedz
@cezeter: stary wyluzuj, też jestem ateistą a bardzo lubię Boże Ciało, zawsze jest ciepło, można poczilować, a jak chcesz pracować to nie wiem, idz sobie ogródek przekop czy coś :)
  • Odpowiedz
@cezeter: Z---------j do pracy pajacu jak ci nie pasuje. Na bożonarodzenie i Wielkanoc tez. Jacy wy jesteście tępi k---a. To nie jest koncert życzeń, kiedy masz wolne a kiedy nie. Żyjesz w społeczeństwie i musisz się dostosować. A jak nie to zmień prace, albo idź na zasiłek.
  • Odpowiedz
ja dziś na szczęście pracka. Pół dnia, do odbioru cały albo 200% mamony ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Amishia:

Ja tam tez lubie pracowac w swieto... czlowiek raz na godzine zerknie na kompa i to wszystko :)))

  • Odpowiedz
A ktoś ci dzisiaj broni iść do roboty? xD


@rolnik_wykopowy: No nie wiem, może biura są zamknięte dzisiaj? Zresztą, reszta ludzi nie powinna mieć wolnego z okazji świętowania swoich urojeń. Nawet na zachodzie tak wygląda ten "rozdział" kościoła pod państwa xD Prosta sprawa, chodzenie do kościoła nie różni się od wypadu na ryby, jeśli dla ciebie - katolika - dzisiejszy dzień, czy boże narodzenie to taki ważny okres, to możesz
  • Odpowiedz