Wpis z mikrobloga

Hej, czy jest jakiś użytkownik kurtki shima mesh pro? Bardzo mi się spodobała ta kurtka, tylko zastanawiam się czy będę mógł użytkować ta kurtkę cały sezon. Jest też jakaś kurtka ocieplająca od shimy no ale wiadomo chciał bym posłuchać opinii użytkowników kurtki.
#motocykle
  • 10
@xefreniks231: zależy co rozumiesz przez cały sezon czerwiec - początek września ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak meshowa kurtka będzie cało sezonowa. Jak marzec/kwiecień - listopad/grudzień to nie będzie zdecydowanie za zimno. Mesh przy ok 10C już daje w kość jak nic nie masz pod spodem ocieplającego albo coś na niej np przeciwdeszczowego. Rano jadąc do pracy przy takiej temp nie potrzebuje kawy do rozbudzenia, bo robi
No dobrze, więc czy jest coś godnego polecenia w podobnej stylistyce, z jakaś dodatkową podpinką tak, żeby można było wytrzymać przy tych 10 stopniach jak i czasami też przy 30 stopniach ?
@xefreniks231: Jak nie możesz kupić dwóch kurtek to poszukaj jakiejś tekstylnej która ma odpinaną podpinke, ja mam modekę w której mam wypinaną membranę i podpinkę ocieplającą i jestem w stanie w tym jeździć właściwie od 5 do 35 stopni. W upały wiadomo, w meshu przyjemniej ale w tekstylu z otwartymi kanałami wentylacyjnymi i bez podpinek też da radę.
A więc tak, zastanawiam się obecnie nad SHIMA MESH PRO + podpinka SHIMA WARMUP BLACK, albo KURTKA REBELHORN HIFLOW IV. Czy ta shima z tą podpinką będzie dość ciepła na takie 10 stopniowe temperatury? Nie ukrywam, że estetycznie bardzo podoba mi się shima.