Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

665

250zl za 2h czekania zbulwersowany pacjent

Pokaż treści 18+

250zl za 2h czekania zbulwersowany pacjent

Materiał z TikToka Dawid Wrona. Pacjent medycyny pracy zbulwersowany jakością świadczonych usług. Pewnie więcej osób miewa tak skrajne emocje lecz mało kto je uwiecznia.

krzysztof48
krzysztof48
krzysztof48
z
streamable.com
dodany: 08.09.2025, 06:49:13
  • #
    nfz
  • #
    pacjent
  • #
    kartonobsranygownem
  • #
    medycyna
  • 230
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Grubsza akcja
kozik_wnb
z sadeczanin.info
  • 34
Orginał
krzysztof48
z vm.tiktok.com
  • 0

Komentarze (230)

najlepsze

marpic
marpic
marpic
08.09.2025, 07:55:58 via Wykop
  • 405
To jest nic, jak na wizytę się spóźnisz 1min to lekarza Cię nie przyjmie (opieka prywatna). W środku już siedzi inny pacjent. Do tego jeszcze mogę Ci doliczyć kasę za "pustą wizytę"/ Natomiast jak Ty czekasz na lekarza to jest ok, git nic się nie stało. Wyszedłem po 20min czekania z zgłoszeniem zwrócenia kasy. Oooo jaki to był problem, ile to sapania Pani z rejestracji że przecież lekarz będzie. Koniec końców oddali
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pawel993
Pawel993
08.09.2025, 08:27:15 via Wykop
  • 34
To jest nic, jak na wizytę się spóźnisz 1min to lekarza Cię nie przyjmie (opieka prywatna). W środku już siedzi inny pacjent


@marpic: a jak to sobie wyobrazasz?
dopiero bys sie wkurzyl jak w gabinecie nikogo nie ma, siedzisz w poczekalni i nie moze cie przyjac bo ktos jest przed toba tylko gdzies polazł i wszyscy czekaja az sie znajdzie
  • Odpowiedz
marpic
marpic
marpic
08.09.2025, 08:38:39 via Wykop
  • 129
@Pawel993: takie akcje też się trafiają. Wtedy zrobiłbym tak samo. Czekam 15min, czas mija, idę po zwrot kasy i do innego. W końcu to jest prywatna opieka i płacisz za usługę. Nie ma usługi, oddawać kasę!
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
08.09.2025, 14:06:32 via Wykop
  • 207
Rok temu jak robilem kontrolne badania psychologiczne w zwiazku z pozwoleniem na bron, wykonywalem testy dobre poltorej godziny. Po tym czasie okazało się, ze psycholog dal mi testy dla kierowcow zawodowych xD no i nie bylo zmiluj, kolejne poltorej godziny robienia testow.
Ale nie moglem pokazac w----u, bo jeszcze by mi cofnal pozwolenie na bron xd
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

przebrzydlak
przebrzydlak
08.09.2025, 14:10:26 via Wykop
  • 353
@Akuzativ94: no to był jeden z etapów testu 😉
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
08.09.2025, 14:33:17 via Wykop
  • 30
Ale nie moglem pokazac w----u, bo jeszcze by mi cofnal pozwolenie na bron xd


@Akuzativ94: wtedy lekarz by się zastanowił dwa razy zanim by Ci podniósł bardziej ciśnienie, w końcu miałby do czynienia ze świrem z bronią ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
08.09.2025, 12:43:40 via Wykop
  • 163
Lekarze to osobna kasta w tym kraju. Co zrobić ja jako naród dajemy się piłować w odbytnice i nie widzimy w tym nic złego.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KiloEchoSierra
KiloEchoSierra
08.09.2025, 14:10:01 via Wykop
  • 22
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: przecież o kondycji służby zdrowia się mówi od lat. Podobnie o patologii w prywatnej służbie zdrowia. Co ma zrobić szary Kowalski? Zapisać się na medycynę?
  • Odpowiedz
CzerstwyPomidor
CzerstwyPomidor
08.09.2025, 15:09:20 via Wykop
  • 15
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: ta ich elitarność powoli umiera, widzę coraz więcej ludzi co się im stawia, buntuje, krzyczy i ubliża jak oni są niemili i chamscy.
  • Odpowiedz
fittrenerka
fittrenerka
fittrenerka
08.09.2025, 14:38:23 via Wykop
  • 145
Należy natychmiast potroić ilość miejsc na kierunkach lekarskich oraz na specjalizacjach - problem z opieką medyczną, a raczej jej brakiem pomimo zarobków rzędu 80k zniknie w kilka lat.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

razem
razem
razem
08.09.2025, 14:48:29 via Wykop
  • 80
@fittrenerka: dokładnie malo kto mówi o tym że problem jest w tym że kasta lekarska nie chce dopuszczać ludzi do studiów blokując miejsca
  • Odpowiedz
czupakadabra
czupakadabra
08.09.2025, 16:49:21 via Wykop
  • 28
@fittrenerka: Dokładnie, to jest główny problem. Mała grupka fachowców nie ma konkurencji, więc dyktują stawki z kosmosu i traktują ludzi jak śmieci.
Nie będzie dobrze do momentu aż nie zmieni się tego stanu rzeczy, bo jeżeli przykładowo na powiat jest powiedzmy dwóch czy trzech specjalistów, to wiecznie będą do nich kolejki, ceny za prywatne wizyty będą wysokie, a obsługa karygodna, bo po co ma być miły, jak ludzie czy chcą
  • Odpowiedz

d0xy
d0xy
08.09.2025, 10:03:10 via Wykop
  • 83
Emocjonalnie ale calkiem zrozumiale.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PytanieZaPytaniem
PytanieZaPytaniem
PytanieZaPytaniem
08.09.2025, 14:15:21 via Wykop
  • 33
@d0xy: Zgadzam sie z chlopem. Jedna wielka patologia do zreformowania ktora nigdy nie nastapi.
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
08.09.2025, 14:19:26 via Android
  • 23
@d0xy co jest złego w emocjach? Czemu niby teraz jest ok żeby je w sobie tłumić?
  • Odpowiedz
maszszluga
maszszluga
08.09.2025, 14:14:48 via Wykop
  • 45
XD no chlop poszedl grubo, ale kto w-------y nie wszedl do gabinetu po X czasie, niech pierwszy rzuci kamieniem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fruziazuzia
fruziazuzia
08.09.2025, 16:03:47 via Wykop
  • 17
@maszszluga: Ja kiedyś poszłam do lekarza, wizyta na godz. 12.00, o 12 lekarza nie ma, po 15 minutach babka z recepcji dzwoni do niego, a on zapomniał, że tego dnia pracuje i dopiero wsiada w samochód, w mieście odległym o 60 km, zaczyna przyjmować spóźniony 1,5 godziny. Wchodzę (medycyna pracy), kilka pytań, zero badania, zaczyna mi opowiadać jakieś anegdotki z pracy (pierwszy raz gościa spotykam), na korytarzu już niezły tłum
  • Odpowiedz

heron
heron
heron
08.09.2025, 14:05:58 via Wykop
  • 37
Poza łodzią, gdzie jest kilkanaście miejsc rezydenckich, na całą Polskę przypada kilka jeśli chodzi o medycynę pracy. W niektórych województwach jest 0/1 miejsc. Dbają o jakość usług.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yetix
yetix
yetix
08.09.2025, 17:58:30 via Wykop
  • 9
@heron: specjalność medycyny pracy to w ogóle patologia, chyba nic nie muszą się ci lekarze uczyć
  • Odpowiedz
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
08.09.2025, 14:27:45 via Wykop
  • 35
Medycyna pracy to chyba najlepsza działka. Kilka minut na "pacjenta" i 250 się należy, a kolejki kilometrowe.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

widurr
widurr
09.09.2025, 07:33:46 via Wykop
  • 2
@epicentrum_chaosu: Wszędzie chyba, gdzie jest państwowy przykaz do robienia czegoś, czego ludzie normalnie by nie robili, jest eldorado finansowe dla usługodawców. Przykładem stacje kontroli pojazdów. Teraz płaczą, że stówka im za mało za 5 minut roboty, ale jak 20 lat temu zgarniali stówkę, czyli w godzinę wyrabiali minimalną krajową, to oczywiście wszystko było ok. Róźnica z SKP tylko taka, że nie mogą sami sobie podnieść stawek ile chcą no i
  • Odpowiedz
AmolProtos
AmolProtos
08.09.2025, 13:24:13 via Wykop
  • 29
Można kulturalnie, można też jak menel.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ray7
ray7
ray7
08.09.2025, 14:22:45 via Wykop
  • 72
@AmolProtos: to było całkiem kulturalnie IMO ( ͡° ͜ʖ ͡°) W urzędach / służbie zdrowia jak będziesz za grzeczny to Cię spuszczą na drzewo a są w tym dobrzy bo mają spore doświadczenie i działają często z pozycji siły
  • Odpowiedz
AmolProtos
AmolProtos
08.09.2025, 16:44:47 via Wykop
  • 9
to było całkiem kulturalnie IMO ( ͡° ͜ʖ ͡°) W urzędach / służbie zdrowia jak będziesz za grzeczny to Cię spuszczą na drzewo a są w tym dobrzy bo mają spore doświadczenie i działają często z pozycji siły


@ray7: Bzdura. Średnio dwa razy w tyg jestem w jakimś urzędzie, jeżeli jesteś miły i nie wyskakujesz od razu z ryjem, a jak jeszcze zluzujesz atmosferę jakimś żartem
  • Odpowiedz
fatabil1ty
fatabil1ty
fatabil1ty
08.09.2025, 15:45:10 via Wykop
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anonimek123456
anonimek123456
08.09.2025, 16:16:17 via Wykop
  • -8
wieloletnie praktykowanej pogardzie


@fatabil1ty: A jak nie ma mieć pogardy jak jakiś ochlejus jej czas zajmuje
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4089
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3177
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3134
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3060
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2631
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #zdrowie
  • #sluzbazdrowia
  • #lekarz
  • #medycyna
  • #polska
  • #szpital
  • #lekarze
  • #kiciochpyta
  • #heheszki
  • #pytanie
  • #zalesie
  • #zus
  • #dentysta
  • #pieniadze
  • #stomatologia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking