Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim,
przymierzam się do zakupu Audi A3 8P z silnikiem 102KM 1.6 w benzynie. Nasłuchałem się dobrych opinii, że niezawodne i co dla mnie ważne - nie rdzewieje, nie tak jak moja Mazda 6 obecnie ;-; Pytanie do posiadaczy autka z tym silnikiem: ile ono mniej więcej pali ? Spotkałem się z bardzo rozbieżnymi opiniami na ten temat :/ Z góry dziękuję za odpowiedź :)

#samochody #audi #a3 #8p
  • 14
  • Odpowiedz
@RecussDH: to nic nie zmienia, mialem a3 z 2006 2xsline 5d., rdza wyszła nawet na niemalowanych elementach, oczywiscie parchy i nie odpadł lakier ale niestety pod spodem bomble z rudą.Tesc ma sharana z 2005 i tez ruda go zre gdy tylko wiatr zawieje. Taka byla blacha w tamtym okresie.
  • Odpowiedz
@Saklavi: Posiadam od 9 miesięcy właśnie taką sztuke z 2004 r 3d autko mi pali 8,5l benzyny dużo nie dużo (tylko miasto i krótkie trasy) na trasie udało mi sie zejść 5.7l w tym czasie nic sie z nim nie dzieje wiadomo pakiet startowy rozrząd, oleje, filtry wycieki z pod pokrywy zaworów oraz z weża odmy koszt 1000 zł. ja osobiście to autko zmienie na 2.0 motor spalanie podbne lecz 1.6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arturczw123: dzięki za info, może faktycznie od razu zacznę szukać mocniejszej wersji, bo to 1.6 pali praktycznie tyle, ile moja mazda 6 z 2002 roku, tyle że ma 140 kuca 2.0 :v
  • Odpowiedz