Wpis z mikrobloga

@zerohedge winę widział bym po stornie producentów apek i optymalizacji. im mocniejsze paramtry staja sie popularny tym bardziej rozpasane sa aplikacje to samo dzieje sie z grami na komputerze ze optymalizacja leży bo przecież kazdy ma mocy komputer
  • Odpowiedz
Sprzęt idealny dla cyfrowych analfabetów, bo nic się nie da na nim zrobić, ale jest ładny, kolorowy i działa jako tako, więc dla osoby cofniętej technologicznie w sam raz. Przynajmniej nie s-------i tego systemu swoją cyfrową głupotą.


@Pivoo: odkryłeś jak świat działa, 99% użytkowników ma w dupie wasze custom romy i wgrywanie aplikacji z torentow xD

telefon ma działać po wyjęciu z pudełka przez cały okres jego używania, obojętnie ile
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238, @WaveCreator Moja żona używa IPhona SE z 2016 roku i przy jej użytkowaniu (dużo rozmów, troche FB, trochę messengera, bez YT i gier telefon działa na spokojnie 2 dni. Nie zmienia bo jest bardzo z niego zadowolona i dalej chodzi płynnie i ciężko teraz o telefon podobnej wielkości i funkcjonalności..
  • Odpowiedz
kurde, jak czytam te komentarze to wychodzi na to że jestem biedakiem z kiepskim telefonem... a ja kolejny rok nie wymieniam sgs8+ bo nie sposób mi usprawiedliwić pozbycia się telefonu z którym nie ma żadnych problemów
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: jak w 2022 r. można kupować jakieś Huaweie, Xiaomi, Samsungi, LG, Oppo,OnePlus czy inny syf xD
Budżetowo -> Motorola
Na bogato -> Google Pixel

Czysty system robi robotę. Od ponad 5 lat korzystam tylko z czystych Androidów i to działa zajebiście. Wcześniej miałem Sony Z, potem Z3, w międzyczasie przez chwilę Galaxy S3 i jeszcze przez dosłownie miesiąc LG G3. Mam też do dzisiaj jako drugi telefon Galaxy S7.
LG G3 działało najgorzej, potem Samsung i najlepiej działał Sony. Same flagowce a jednak potrafiły zamulać i sprawiać problemy z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@51431e5c08c95238: od zawsze kupuje tanie teleofny, więc to oczywiste, że iPhone działa lepiej od mojego, ale nigdy nie widziałem, żeby drogie androidy na wystawie się zacinały
  • Odpowiedz
Uwielbiam tego typu wątki na wykopie. Zawsze mogę się pośmiać z obydwu stron bo niektórzy to już odwalają takie fikołki że aż człowiek się zastanawia do czego będą w stanie się posunąć aby tylko usprawiedliwić swój zakup przed kompletnie obcymi ludźmi.
  • Odpowiedz
pozdro z reklamami w przegladarce,


@Fachmann: seria galaxy ma reklamy zaszyte w systemie i domyślnie zaznaczone zgody na marketing i powiadomienia po aktualizacji aplikacji i/lub systemu... Przynajmniej tak było jeszcze w 2019 gdy po otwarciu aplikacji aparau wyskakiwał dymek o możliwości kupienia dodatkowych naklejek do zdjęć...
  • Odpowiedz
Ja miałem chwilę flagowego xiaomi mi 11 lite


@Atx0937: od kiedy Mi 11 Lite to flagowiec który ma procesor Snapdragon 732G i w czasie premiery kosztował 1899 zł?
  • Odpowiedz
Z s9 samsunga się przesiadłem na IPhone12, po 3 latach i milionie aktualizacji androida i appek samsung ledwo chodził, bateria jak wytrzymała „8h” to było dobrze, IP mam 1,5 roku i bateria trzyma jak p--------a nadal, do tej pory tylko raz się telefon przywiesil, wyłączył i włączył i to byłoby na tyle. Wszyscy ino dra p---e ze iPhone jest bananowym telefonem a za s9 i tak w-------m 3600 na premierę a tutaj
  • Odpowiedz
Muszę przyznać, że takiego zesrania się nie spodziewałem, ale szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą mojego MacBooka Pro (nie studiuję prawa) nie zamieniłbym na żadnego ultrabooka z Windowsem.

  • Odpowiedz