Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: no ja się zastanawiam dlaczego Androidy po 2 latach wszystkie chodzi jak zamulone #!$%@? a iPhone płynnie działają. tania pamięć ? kiedyś robiłem trima dla andorida 4 ale pomogała na kilka miesiecy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zerohedge: jak dla mnie to duże znaczenie mają nakładki producentów. Oczywiście mówię o obecnej sytuacji, nie 5 i więcej lat temu, bo wtedy to z wszystkiego robiło się gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście kupuje średniaki, z czystym Androidem lub wgrywam czysty. Działa dobrze, obecnie na Poco X3 Pro
  • Odpowiedz
@EpicElion:

takie S8/S9 tnie


To jest ciekawe, bo sam miałem prawie 3 lata s8+ I dalej bym korzystał gdybym nie rozbił ekranu.
Nic mi nie muliło. Jedynie jak #!$%@?łem pamięć wewnętrzną do pełna to faktycznie działało wolniej.
  • Odpowiedz
@EpicElion:


takie S8/S9 tnie

To jest ciekawe, bo sam miałem prawie 3 lata s8+ I dalej bym korzystał gdybym nie rozbił ekranu.
Nic mi nie muliło. Jedynie jak z*******m pamięć wewnętrzną do pełna to faktycznie działało wolniej.

@Duszqable: Jakbys sie przesiadl z iphona to bys dostrzegl ze jednak muli. Ja uzywam appla ale raz kupilem samsunga i poczulem sie oszukany bo telefon prosto z pudelka mulił ze sie nie dalo
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238:
Argumenty fanów Appla w 2015: Długie wsparcie, Łatwe przyzwyczajenie, Optymalizacja aplikacji pod jeden wyrób, Wygoda użytkowania w ekosystemie apple, Lepsze działanie w dłuższym okresie używania telefonu
Argumenty fanów Appla w 2022: W Androidzie to działa jak gówno, tamto działa jak gówno, cały android to gówno i tylko dlatego Apple jest lepszy. Nie, nie korzystałem z Androida po 2015, skąd wiesz?
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: miałem S9. Po pół roku zaczęło trochę mulic. Nie było tragedii ale spadek klatek byl widoczny, sporadyczne przycinanie się animacji. Po resecie było lepiej ale znowu po miesiącu wróciło do starego przymulu.
Da się przyzwyczaić i ignorować ale jednak w iPhonie płynność jest idealna po prawie 2 latach. Android jest androidem i tyle.

Tęsknię za Windows Phone. Miało potencjał ;)
  • Odpowiedz
takie S8/S9 tnie


To jest ciekawe, bo sam miałem prawie 3 lata s8+ I dalej bym korzystał gdybym nie rozbił ekranu.

Nic mi nie muliło. Jedynie jak #!$%@?łem pamięć wewnętrzną do pełna to faktycznie działało wolniej.


@Duszqable: 4 lata z sgs8+ i ostatnie 3 lata to była męka, dopiero teraz przy zgniłym jabłku to widzę jak bardzo ten telefon nie ogarniał
  • Odpowiedz