Wpis z mikrobloga

@kupkesobieciagne: Na szybko przykład jednej z miliona różnych chińskich marek które zalały rynek, mam paru znajomych co jak kupią to to się jaraja w cholerę ze ło No super komura mordo a po pół roku się okazuje ze telefon do w-------a bo się wiesza tak ze się korzystać z niego nie da normalnie
  • Odpowiedz
@KooXoo: Pytam się co z moim poco f2 pro. Dlaczego miałby się wieszać? W sumie to on jest z 20% szybszy niż był w 2020 roku, dostał najnowszego andka i najnowsze miui i płynniej się już praktycznie nie da, chociaż nigdy się absolutnie nie wieszał, to potężny smartfon, który będzie działał jak błyskawica i za 10 lat.
  • Odpowiedz
mam służbowego androida za ponad dwa kafle jakiś samsung 5g i starego iphone XS. Iphone chodzi o wiele szybciej. Szczególnie proces uruchamiania, aplikacje typu allegro, olx, power bi na iphone o wiele lepiej działają. A i na tym sluzbowym praktycznie nic nie mam oprocz numerów telefonu i tych paru apek a iphone od kilku lat zawalony aplikacjami.
  • Odpowiedz
@Duszqable: miałem s9+ i po roku był do wyrzucenia, dwa razy dałem się nabrać na Exynosa czytając właśnie takie opinie, bateria w tym gównie po roku trzymała mi 3h, na rynek amerykański ze Snapdragonem ponoć zupełnie inna bajka i dlatego kupiłem po nim OnePlusa ze snapem, to była straszna przepaść i w końcu normalny telefon

korzystałbym z niego do dziś, ale zmieniłem środowisko razem z lapkiem na maca, no i
  • Odpowiedz
A to telefony robią coś więcej? Może taki iphon loda robi?


@NDSS: jeżeli skoda fabia 1.0 dojedziesz z punktu a do punktu b to dlaczego ludzie, których na to stać kupują bmw? To tez są debile i dali się omamić marketingiem, ze niby bmw lepsze od skody a tak naprawdę skoda lepsza bo tańsza? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zerohedge: przecież android sam Ci optymalizuje aplikacje działające w tle i jeżeli jest ich za dużo to je wyłącza. Ale to jak powiedziałem, smartfony za 1500zł z 4gb ramu, flagowce nie mają zadyszki od dawna już
  • Odpowiedz
@kroltomek: 2 letni smatrfon androida to już szrot 5 letni thinkpad to dobra maszyna do pracy 2 letni iPhone daje radę i takie kupuje za pół darmo mój iPhone 7 daje radę choć ios16 już nie obsłuży. Wydajesz 1000zł na androida i po 2 latach to złom wydałem 600zł na używanego iPhona i nic nie tnie przycina bo miał komponenty najnowsze a nie przestarzałe o dekadę.
  • Odpowiedz
Tato, a dlaczego ten dwuletni iPhone trzyma 8 godzin na baterii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: 8 godzin? Przecież to świetny wynik jak na 2-letniego iPhone ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz