Wpis z mikrobloga

@UgandaWarrior: Ja miałem chwilę flagowego xiaomi mi 11 lite, i wróciłem znowu do Iphona. To co mi się podobało to duży ekran, szybkie odświeżanie (a nie 60hz). Wadą były zdjęcia mega sztuczne, no i filmy które klatkowaly mimo ze miały wsparcie 60fpsow (po prostu android stwierdzał, że nagrywanie filmu to nie jest top 1 priorytet) ;)

Więc czy warto płacić za iphona ponad dwa razy więcej, mimo ze nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WaveCreator: moj chlop mial note 10 i sie zacinal, nie przychodzily powiadomienia albo wibrowal bez powodu, jego kolega z pracy tez mial bodajze note 10 plus i tez podobny problem, przesiadl sie na iphone i chwali. A te samsungi to niby takie dobre baterie, a partner co chwile z ladowarka lata, tymczasem ja na 11 pro maxie laduje raz na 1,5 dnia przy dosc duzym uzywaniu telefonu

@antisocialgrl:
  • Odpowiedz
  • 0
@51431e5c08c95238 to pokazuje, że do Galaxy na wystawie podchodzi kazdy i się z nim zapoznaje, przez co się zużywa. Natomiast nikt nie chce dotykac iphone przez co dziala jak nieuzywany xD
  • Odpowiedz
przeszedłem w 2022 z flagowego androida na iPhone'a 13 i przyznam całkiem szczerze że nie ma już tak dużej różnicy między tymi systemami.

Natomiast przesiadka z XPS'a z windowsem na macbooka z M1 to był gigantyczny skok. Już pomijając przepaść w komforcie korzystania z lapotopa z pasywnych chłodzeniem czy tak duzą mocą obliczeniową to po prostu sam macOS jest dla mnie o wiele bardziej intuicyjny i przyjemniejszy w korzystaniu, mimo że całe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ja miałem chwilę flagowego xiaomi mi 11 lite, i wróciłem znowu do Iphona. To co mi się podobało to duży ekran, szybkie odświeżanie (a nie 60hz). Wadą były zdjęcia mega sztuczne, no i filmy które klatkowaly mimo ze miały wsparcie 60fpsow (po prostu android stwierdzał, że nagrywanie filmu to nie jest top 1 priorytet) ;)


Więc czy warto płacić za iphona ponad dwa razy więcej, mimo ze nie jest wydajniejszy? To zależy
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: To słabo dbałeś o baterię, mój prawie 5 letni X trzyma do 2 dni, ze stravą po 2h dziennie i normalnym użytkowaniem (mail, teams, rozmowy). Działa jak w dniu zakupu. Myślałem by kupić 13, ale po co mi? Aktualnie iphone wyszedł mi 1000zł/rok, a jak mi się 14 nie spodoba to i kolejny będzie użytkowany, a na końcu sprzedany za 1-1.5k. Żona natomiast miała już s8, s10 edge, teraz
  • Odpowiedz
  • 0
Mam od końca 2018r. Huawei Mate 20 Pro, śmiga elegancko, nic nie zacina, bateria długo trzyma, szybko się ładuje, zdjęcia świetne...
Nawet nie wiem na co miałbym zmienić telefon, (żeby był o wiele lepszy i nie kosztował ponad 4tys.) gdybym miał zmienić na coś nowszego.
  • Odpowiedz
XD Dobra gównoburza xD

✅ Applarze z telefonami 2x tańszymi od mojego androida nazywaja mnie biedakiem. ✅
✅ Applarze mówiacy ze jesteś biedakiem bo ty po 2 latach wyrzucisz telefon a oni sprzedadzą z zyskiem ✅
✅ Applarze mający projekcje o wydajności androidów na bazie doświadczeń z 2012 roku kiedy rodzice kupili im LG Swift w abonamencie ery ✅
✅ Applarze sugerującay ze ich 4 letni ajfon dalej trzyma 28 dni na baterii i to nie ma nic wspólnego z tym ze Apple w update skręciło im procesor o 50% ✅
  • Odpowiedz