Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: mam s9 i nie tnie nawet. W sumie już czas na wymianę, ale Samsung oprócz s22 nie ma nic, co nie jest wielkie jak tablet. Tylko z ceną to ich p------o. Dlatego pewnie następny telefon będzie od Apple
  • Odpowiedz
  • 0
@51431e5c08c95238 hate na iphone zawsze spoko ale jeden apsekt na plus. Nie brali udzialu w tej gonitwie na wielkosc telefonow. Co roku nówka model w rozsadnym rozmiarze pasujących do małych dłoni. Choc na szczęscie wraca się juz do racjonalnym rozmiarów. Mialem huawei p10 i wymieniając telefon ciezko bylo znaleźć cos w podobnym rozmiarze z flagowymi bebechami. Iphone zawsze cos miał. Na szczescie samsung s22 jest tez malutki pozdrawiam cieplutlo tego androida
  • Odpowiedz
  • 1
Wojenki ciąg dalszy... Mam służbowego iPhone i jest ok, ale wolę Androida, lepiej mi się po prostu używa. Na ten moment ponad 2letni Huawei P30 i chodzi jak złoto, bateria dalej ok. Szukam nawet pretekstu żeby go wymienić dla samej wymiany :p
  • Odpowiedz
@norbert108:

co wy robicie z tymi telefonami xD Miałem w życiu już kilka, często budżetowych modeli i ŻADEN mi się nigdy nie zacinał


Polecam sprawdzić LG L3. Mój pierwszy smartfon. Może jest gdzieś jeszcze dostępny. Nie wiem jak to g---o przeszło testy xD Zobaczysz jak wygląda zacinający się smartfon.
  • Odpowiedz
@mszto:

@specjalista_gamoniu mam iphona służbowego j prywatnie samsunga xD nie widzę różnicy w tym czy się muli czy nie xD takie bajki to można było opowiadać w 2012 roku a niw teraz xD


@mszto: widocznie sa tacy ktorzy nie widza roznicy, dla takich wlasnie sa telefony z andkiem, ja widze roznice i musze korzystac z iphona, w sumie to nie przymus bo cena tez sie zgadza wzgledem
  • Odpowiedz
Nie No, troszkę odleciales. Chyba, ze nie używasz w ogóle telefonu to się zgodzę. Myśle, ze gdybym włączył nawigację to rozładował by się 100>0 w 4h


@Anoniemamowy: Kondycja baterii 80%, średnio (z tej apki bateria) schodzi mi 50% dziennie. śr. Ekran włączony 2godz 53 minuty, śr ekran wyłaczony 1g 42min. 80% baterii widzę w piątek mi zjadło, ale to miałem ekran aktywność 9h. Normalna moja aktywność to 4,5h dziennie.
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238 mam 3 letniego Xiaomi mi9t i nic nie tnie ale co tam użytkownicy iPhonów wiedzą lepiej. I co najlepsze te stare g---o nie ma żadnych noczy wcięć czy kółek w ekranie tylko wysuwaną kamerę i czytnik w ekranie.

iPhony może kosztują znacznie więcej ale za to są kilka lat za chińskimi średniakami.
  • Odpowiedz
Miałeś kiedyś coś z Apple w ręku? Już nie pytam czy korzystałeś bo się zdradziłeś.


@Tomsz1989: Ja testowałem oprogramowanie na wielu sprzętach appla, ajfonach, makbookach i innych syfach. Nigdy więcej tego gówna nie chcę widzieć w swojej pracy, ani trzymać tego w ręce. Sprzęt idealny dla cyfrowych analfabetów, bo nic się nie da na nim zrobić, ale jest ładny, kolorowy i działa jako tako, więc dla osoby cofniętej technologicznie w
  • Odpowiedz
niewiem co wy robicie z tymi telefonami xD 4 rok xiaomi za 500zl i śmiga


@NDSS: dla androidziarzy „śmiga” to znaczy, ze telefon się uruchamia i otwiera aplikacje ale w jakim stylu to robi to już nie ma dla nich znaczenia xD
  • Odpowiedz
  • 0
Kiedyś te wojenki miały sens bo Apple rzeczywiście miało coś innowacyjnego, często przewyższające konkurencję jak choćby ta płynność, intuicyjność systemu. Teraz jest taka konkurencja że niestety apple jest w tyle ze wszystkim.
  • Odpowiedz