Wpis z mikrobloga

@M4711v2: Nie, dzięki. Wystarczy, że #!$%@? się za każdym razem jak muszę coś zrobić na iphonie od dziewczyny przez to jak ułomny jest ten system ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaceks653: no tu nie ma co porownywac starego telefonu do nowego. Musialbys wziac ajfona z tego samego roku i porownac.
Jak sie przesiadlem z s8+ na s10 to tez odczulem sporą roznice.
Mi chodzilo raczej o to, ze telefon mi wcale nie zwolnil po kilku latach uzytkowania i nie rozumiem tego problemu.
Jedyne co zauwazylem to faktycznie zwalnia jak sie zapcha dysk.
  • Odpowiedz
ale wiesz o tym, że ajfona po kilku latach sprzedasz za dobre pieniądze i wyjdziesz na to samo finansowo, tymczasem androida #!$%@? do śmieci


@Bagiezta88: Tak macie w alternatywnej rzeczywistości? Czy to po prostu kolejny argument z 2012 roku?

Dwuletni (typowy czas użytkowania) używany Samsung Galaxy kosztuje dziś mniej więcej tyle samo, co dwuletni iPhone.
  • Odpowiedz
@norbert108:

co wy robicie z tymi telefonami xD Miałem w życiu już kilka, często budżetowych modeli i ŻADEN mi się nigdy nie zacinał


Zawsze jak widzę taki argument to wiem, że ktoś nigdy w ręku iPhona ktoś nie miał. Użytkownicy Androida zwykle nawet nie wiedzą, że im telefon zamula bo się po prostu do tego przyzwyczajają. Po drugie różne Androidy od różnych producentów różnie się starzeją. Zwłaszcza Samsungi z Exynosem to
  • Odpowiedz