Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
U fryzjerów powinna być zniżka dla zakolakow albo jakiś mało wymyślnych fryzur jak ścinają mnie w 15 min xD
  • Odpowiedz
ostatnio bardzo rzadko zamawiam fastfoody, ale z tymi cenami to już chyba sobie całkowicie daruję :D


@patrickwro: ciekawy jestem jak czują się teraz te wszystkie kryptopisiorki głosujące "mimo wszystko duda", albo oddające pusty głos np na ostatnich wyborach - ciekawe czy w końcu otworzyli oczy czy może piss musi ich jeszcze głębiej wyr$$$chać w czoko żeby do nich coś dotarło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beaver: Ja #!$%@? ale was ruchają xD. A mnie już powoli też. W mieście 100tys płaciłem na weekendowej promocji za 3 pizze 32cm z 3 składnikami 60zł jeszcze półtora roku temu, a teraz patrzę że ta sama promocja już 90zł.
  • Odpowiedz
@damianooo8: co Ty #!$%@? xD koszty wszystkiego wzrosły, od składników, przez surowce, śmieci, transport, pracę, opakowania na wynos. Dostosowali ceny aby dalej wychodzić na plus. Natomiast problem jest taki, że faktycznie 30 zł za kebaba będzie kwota nie do przeskoczenia dla wielu osób i będą z niego rezygnowały więc z dużym prawdopodobieństwem za jakiś czas lokal się zawinie. Tak jak ktoś napisał wyżej - tak zaczyna się kryzys
  • Odpowiedz
15 minut to on się zastanawia którymi nożyczkami ciąć, drugie 15 jak obciąć i zostaje godzina odlicz gorący ręcznik to masz 25minut na głowę i 25 minut na ryj


@dzika_kaczka_bez_dzioba: jak fryzjer się 15 minut zastanawia, którymi nożyczkami ciąć, to niezbyt dobrze to świadczy o jego umiejętnościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: ehh kilka osob mnie wolalo bo ma podobne zdanie do twojego. Oczywiscie masz racje to jest nie zaprzeczalne ale jak zawsze musi byc ale… poprostu moj czas jest duzo drozszy niz poswiecanie go na gotowanie. Zreszta gotowanie to nie tylko produkty tylko gaz woda,prad, obieranie, solenie, pieprzenie i spoko o ile gotujecie we dwoje gorzej jak sie dzieci po kuchni palesaja…. #pdk pozniej trzeba pozmywac gotowanie poprostu
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: ta a tego rostbefa to z psa chyba zrobiłeś. Obiad za 20pln dla dwóch osób to ściema, chyba że zdrapujesz padlinę z ulicy, bo sam kurczak dobrej jakości nie gówno z biedronki podchodzi pod 20pln za kg. A gdzie jakieś dodatki, sałatka.
  • Odpowiedz
ta a tego rostbefa to z psa chyba zrobiłeś. Obiad za 20pln dla dwóch osób to ściema, chyba że zdrapujesz padlinę z ulicy, bo sam kurczak dobrej jakości nie gówno z biedronki podchodzi pod 20pln za kg. A gdzie jakieś dodatki, sałatka.


@picasssss1: Dokładnie to 25zł za kilogram w Lidlu. Ile jesz kurczaka na osobę na obiad? 0.5kg? xD Gościu, chyba serio nie gotujesz i nie robisz zakupów, jeśli uważasz,
  • Odpowiedz