Wpis z mikrobloga

W sumie z pizza to samo, teraz pizza hut to jedna z tańszych xD

@Jawo94:

To jest tak przykre, ale prawdziwe xD Pamiętam nie tak znowu dawno bo kilka lat temu to za 40 coś zł to sobie zamawiałem #!$%@?ą pizzę ( jakąś góralską czy coś) z pysze jakąś największą z oferty, teraz w tym samym lokalu najmniejsza kosztuje 36 coś ...

A byłem z dziewczyną ostatnio w pizza hut, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@patrickwro: weź idź do Fryzjera. Ja na fotelu siedzę 7 minut max i płac komuś 60-100zl za to xD #!$%@?ło ich do reszty. Ceny w lokalach 13zl piwo tylko już za 0,4l a nie 0,5l jak było wcześniej. W zeszłym roku burger w zestawie 26zl(burger,frytki, surówka) wczoraj zamawiam i burger 28zl, frytki już oddzielnie 8zl i surówka też już osobno 8zl co daje 44zl za to samo co w zeszłym roku
W jakim świecie gotowanie w domu jest droższe, niż stołowanie się w restauracji? "Podobno"? Przyznaj się, nigdy nie byłeś na zakupach, ani nie gotowałeś. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@red7000: Jakaś Polka powiedziała to w WP i teraz każdy powiela, Turcja

Zresztą ostatnio to dość popularny pogląd. Kilka osób mi próbowało wmówić, że catering dietetyczny wychodzi im taniej niż gotowanie w domu przez inflacje. Jakby przedsiębiorca kupował produkty
@patrickwro: u mnie ceny kebaba czy chinczyka jeszcze nie #!$%@?, w sumie sa w miare normalne, ale jakies #!$%@? pizze, restauracje itp to juz przegiecie, pizza 42, jakies tam dodatki 80 zl… chyba #!$%@?, robia sie na jakies ą ę restaurscje a przyjezdza zwykly placek, tez juz odpuszczam te fast foody, ew zostal chinol po 14 zl za ostrą wołowinę razem z psem i elo ( ͡° ͜ʖ ͡