Wpis z mikrobloga

@Funcfotek: jechać możesz, masz do tego pełne prawo. Nawet jeśli to tylko stłuczenie (które wygląda podobnie i #!$%@? boli), to sprawdzą Ci palucha, przepiszą coś przeciwbólowego i wrócisz do domu. Ja kiedyś miałem podobny problem jak upuściłem na palec u nogi hantle 50kg. Ból jak #!$%@?, spuchnięta stopa, że buta nie mogłem ubrać. Byłem pewien, że złamanie. Pojechałem na sor i okazało się, że było to tylko stłuczenie. Nikt mnie nie
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont ojojoj ile agresji. Skocz na sor i poproś o haloperidol, czy inną midaśkę. Szpitalny oddział ratunkowy jest od stanów nagłych zagrażających życiu. Podejrzenia złamania 5. palca u stopy nie jest stanem zagrożenia życia. Poza tym nie zaopatruje się tego w żaden sposób, a zaleca się but z twardą podeszwą. Jest to wyłącznie zawracanie dupy w trudnym dniu jakim jest 1. Maja. Będzie od uja poważnych urazów, a każdy z pierdołą robi
  • Odpowiedz
ojojoj ile agresji.

@garfild1994g: Gdzie Ty tu widzisz agresję, typie? Zapytałem po prostu czy Cię o coś pytałem ;)

Skocz na sor i poproś o haloperidol, czy inną midaśkę.

@garfild1994g: Po co mam skakać na sor skoro nic mi nie jest? (_ )

Szpitalny oddział ratunkowy jest od stanów nagłych zagrażających życiu. Podejrzenia złamania 5. palca u stopy nie jest stanem zagrożenia życia.

@garfild1994g:
  • Odpowiedz
@Funcfotek idź, niech Ci zrobią zdjęcie. Jeśli jest odprysk kości to i tak zakwalifikuja to jako złamanie palca, za co, jeśli masz ubezpieczenie, przysługuje Ci odszkodowanie w wysokości 1% uszczerbku na zdrowiu. Jeśli masz ubezpieczenie w Generali to można dostać nawet 1000 zł. Wiem bo sam tak miałem.
  • Odpowiedz