Wpis z mikrobloga

Piątek wieczór i zamiast mieć humor gitowe to muszę czytać jakieś wypociny n0rmictwa. Dość tego! Przestańcie dawać takie g---o porady ludziom i karmić ich fałszywą nadzieją!

Musiałem trochę zmienić target ale ostatecznie opłaciło się i ze znalezieniem dziewczyny po 30 r. ż. w sumie nie miałem problemu. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem brzydki i mam 186 cm - choć bez brody i bez włosów wiem że wyglądam jak kosmita.

Często się słyszy, że "nie mogę znaleźć dziewczyny", ale co zrobiłeś w tym kierunku? Do ilu zagadałeś w barze czy gdziekolwiek? Przeszedłeś przemianę bohatera?


Tak więc ponawiam pytanie n0rmicki hipokryto. Sam masz 186cm i niebrzydki ryj i na to wyrywasz, a innym dajesz rady w stylu "ile razy w życiu pajacowałeś? zagadałeś chociaż do 10000 lasek na ulicy incelu? Niski wzrost to nie wymówka!!!" Jakie rady masz dla ludzi brzydkich genetycznie i karłów 160-175cm? Jakim prawem dajesz rady ludziom samemu mając 186cm i wmawiasz im, że wystarczy próbować i zagadywać, przejść przemianę bohatera czyli zostać simpem i uganiać się latami za tzipą, płacić setki złotych barberom, stylistom, terapuetom, podczas gdy zwykły high tier normie/chad NIE ROBI TEGO I RUCHA? Zbierać setki odrzuceń żeby zostać raz zaakceptowanym?

OP ma 172 cm, co w Polsce pełnej wyrośniętych typów wydaje się może trochę poniżej przeciętnej, ale na pewno nie jest "niski" ani nie jest karłem.


W dobie gdzie dwie-trzecie 15-25 latków ma 180-190 to tak 172cm to śmieszny karzeł, manlet, odpad w oczach kobiety. Raz że mnóstwo ludzi samych tutaj przyznaje, że mają wszystko ogarnięte, pasje, znajomych, pracę, sylwetke a i tak kobiety odrzucają ich za wzrost. Dwa - badania np takie, które mówią że zbyt niski facet musi zarabiać chyba z 10.000 $ wiecęj rocznie. Więc kobieta z facetem 185cm umówiłaby się, gdyby zarabiał 50.000$, a z karłem 170 gdyby zarabiał 50k + 150k za 15cm różnicy czyli 200k $$$ rocznie.

W wielu krajach np w Azji (ale nie tylko) byłby to zapewne OK wzrost.


A w Afryce dzieci umierają z głodu. Żyjemy w p0lsce hipokryto i niekażdego jarają azjatki, ani nie chce uciekać do azji bo ma 175cm. p0laka porównuj do p0laka, a nie do reszty świata.

Napomniałem też, że może pojechać albo zapoznać kogoś stamtąd.


To jedź i #usunkonto

Albo wyjechać z Polski powiatowej do dużego miasta - tak jak pisałem, wycieczka do np Poznania, Trójmiasta, porandkowanie tam żeby poczuć różnice.


XDDDDDDDDDDDDD Chłop myśli że cały tag przegryw na wsi mieszka. W dużym mieście nie ma przegrywu?

Trzeba szukać takich aktywności i miejsc (nawet lokalnie) gdzie jest mniej konkurencji.


I znowu pajacowanie, pajacowanie, pajacowanie. "Sam mam 186cm i niebrzydko morde a ty incelu pajacuj heheh"

Mój baaardzo niewysoki znajomy ostatnio brał ślub, oczekują dziecka. Jest tryskającym energią pozytywnym gościem .


No i na koniec klasyczny argument n0rmika, a jakże by inaczej. "Mój kumpel 150cm rucha 3 modelki tygodniowo, blakpyl obalony"

Proszę dobrych ludzi z tagów o walkę z takimi wysrywami! Nie pozwólmy żeby wykop został zalany taką falą bluepillu, kukoldztwa, try-hardowania dla tzipy i stawianie rozwoju na kobiet dla piedestale tylko dlatego, że ktoś urodził się 15cm za niski czy o 4/10 z m0rdy za brzydki. Dość n0rmictwu. Walczmy o prawdziwy, szczery kontent, czyli brutalną prawdę objawioną - #blackpill oraz #dickpill

Źródło wyrsrywu: https://www.wykop.pl/wpis/65912233/anonimowemirkowyznania-do-20-roku-zycia-jest-sie-p/

#stopnormickimbzdurom #walkaznormikami #niedorozwojosobistyznormikami #betauprising

P.....c - Piątek wieczór i zamiast mieć humor gitowe to muszę czytać jakieś wypociny ...

źródło: comment_1654279246VuAg4y4kzA0UVHgnRv2c5Z.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Mimo, że sam zbytnio nie należę do społeczności tagu z którego przychodzisz to często plusuję takie wpisy, bo nawet ja nie mogę czytać tych bzdur pisanych przez niektórych. To jest dramat po prostu.
  • Odpowiedz
@D4Ru73K: Ten tag to jest zbiorowisko odpadów społecznych. Nie ze względów fizycznych, a umysłowych. Jestem ciekaw jaki odsetek z nich rzeczywiście żyje w takiej nienawiści, a ile to zwykły trolling. Jak ktoś się nie przeżarł tą ideologią to lepiej trzymać się na odległość
  • Odpowiedz
Jak ktoś się nie przeżarł tą ideologią to lepiej trzymać się na odległość


@satro: Pytanie: I co z tymi ludźmi? Ewidentnie to grono z roku na rok się powiększa. Sytuacja młodych mężczyzn na rynku matrymonialnym według wszelkich statystyk się pogarsza. I co teraz? Według trendów te osoby się radykalizują politycznie (co nie znaczy, że będą rzucać w kogoś jajkami. Po prostu są skłonni głosować na bardziej skrajne ugrupowania polityczne -
  • Odpowiedz