Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest taka sprawa. Mam umowę na wynajem mieszkania na czas nieokreślony do końca tego roku a chce się ewakuować z mieszkania teraz. Janusz sapie, ze muszę zostać do końca roku albo mu płacić bo mamy umowę xDDDD Ja #!$%@? z tego mieszkania tak czy siak, ale Janusz pewnie #!$%@? mi kaucje. I tutaj mam do Was pytanie, jaka niespodziankę zostawić #!$%@? na moje odejście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej coś takiego, żeby nie dało się tego udowodnić, ze to moja sprawka i żeby wyszło „po czasie”

#wynajem #prawo #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wroclaw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629a316eca5dcc04e5376e42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 75
OgnistyNarrator: Akurat my mamy odwrotną sytuację, tzn. wynajmujemy lokatorowi mieszkanie, umowa sama się przedłużała, niedługo planujemy je sprzedać i nigdy człowiekowi nie zrobilibyśmy takiego świństwa, że ma się nagle wyprowadzić. Przynajmniej dwa-trzy miesiące wcześniej uprzedzimy o zaistniałej sytuacji, aby na spokojnie coś ogarnął. Jakbyś z człowiekiem normalnie porozmawiał jestem pewna, że nie byłoby problemu.
---

Zaakceptował: karmelkowa
OP: @namotim_ oczywiście chodziło mi o umowę na czas określony, pisałem post na szybko. tylko po co ja mam mu kogoś szukać? W dupie mam czy będzie miał najemcę skoro ja się wyprowadzam, zgarnie tylko kaucje i tutaj chce mu coś „naprawić” w mieszkaniu tak żeby i tak wydał kaucje na jakaś naprawę po czasie

---

Zaakceptował: karmelkowa
MeksykańskiPotwór: Nie płac mu po prostu za ostatni miesiąc i wyślij mejla czy tam smsa o treści
"Jako że obawiam się kradzieży kaucji z pana strony, nie wysyłam zapłaty za ostatni miesiąc najmu, prosze sobie ją ściągnąć z kaucji, pozdrawiam"
Ofc jeśli kaucja wynosi tyle co miesięczna zapłata za najem, jak nie to to wyślij część zapłaty i niech reszte ściągnie sobie z kaucji
---

Zaakceptował: karmelkowa