Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest taka sprawa. Mam umowę na wynajem mieszkania na czas nieokreślony do końca tego roku a chce się ewakuować z mieszkania teraz. Janusz sapie, ze muszę zostać do końca roku albo mu płacić bo mamy umowę xDDDD Ja #!$%@? z tego mieszkania tak czy siak, ale Janusz pewnie #!$%@? mi kaucje. I tutaj mam do Was pytanie, jaka niespodziankę zostawić #!$%@? na moje odejście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej coś takiego, żeby nie dało się tego udowodnić, ze to moja sprawka i żeby wyszło „po czasie”

#wynajem #prawo #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wroclaw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629a316eca5dcc04e5376e42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 75
nie da się wywiązać z umowy na czas nieokreślony XD Czas nieokreślony jest np. po to żeby co miesiąc nie podpisywać nowej umowy na kolejny miesiąc...


@Chris_Karczynski: OP jest takim debilem, że nawet nie wiedział, że ma na czas określony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@md5sum: nie wiem o #!$%@? ci chodzi z tym komentarzem, ale nadal lokowanie pieniędzy w nierucha który stoi pusty, kiedy dookoła ciebie masz multum opcji na pewny coroczny zysk również bez zaprzątania sobie głowy innymi rzeczami, nadal jest #!$%@?ą decyzją inwestycyjną
@AnonimoweMirkoWyznania: kisnąc to można z ciebie, bo nawet nie wiesz na czym polega klauzura wyższej siły force majeure. Ona działa wtedy gdyby zalało to mieszkanie albo wybuchł pożar w bloku. Wtedy mógłbyś taką umowę zerwać. Ale nie wtedy gdy dobrowolnie wyjeżdżasz za granicę xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej, ale jeśli chcesz zostawić właścicielowi przykrą niespodziankę, to zrób kupsko do przelewu w umywalce. Każdy normalny człowiek pomyśli ze to z rur śmierdzi, ale o dziwo umycie i przepłukanie umywalki niewiele da bo kupsko będzie w przelewie ( ͡° ͜ʖ ͡°)