Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest taka sprawa. Mam umowę na wynajem mieszkania na czas nieokreślony do końca tego roku a chce się ewakuować z mieszkania teraz. Janusz sapie, ze muszę zostać do końca roku albo mu płacić bo mamy umowę xDDDD Ja #!$%@? z tego mieszkania tak czy siak, ale Janusz pewnie #!$%@? mi kaucje. I tutaj mam do Was pytanie, jaka niespodziankę zostawić #!$%@? na moje odejście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej coś takiego, żeby nie dało się tego udowodnić, ze to moja sprawka i żeby wyszło „po czasie”

#wynajem #prawo #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wroclaw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629a316eca5dcc04e5376e42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: jeździ starym passatem bo zamiast wydawać na auto wydał na chatę. Dojedzie Cię i zapłacisz. Razem ze sprawą za zniszczenie mieszkania jak coś pokombinujesz. Tacy idioci jak Ty potem płaczą jak ich zły sędzia uwalił ^^
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: śmieciu ale to tak nie działa, twoja rodzina też konkretne debile, że takie gówno spłodzili ale to wcale nie oznacza, że trzeba ich oszukać. Fakt, że ktoś jest przygłupem nie oznacza, że można go wykorzystać. Jedno jest tylko pewne! ty jesteś za głupi by to zrozumieć…
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania Czemu Ty w ogóle chcesz się mścić? #!$%@?łeś sprawę i nie masz wyjścia, masz nauczkę na przyszłość. Wyjechać sobie możesz to Twoje mieszkanie do końca roku i płacić musisz.
Jak już chcesz być chamski to możesz zmusić go do rozwiązania umowy bez wypowiedzenia np. przez podnajem co mu się na pewno nie spodoba i wtedy ma prawo zerwać z Tobą umowę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justkilling: moje nerwy są warte więcej kasy niz śmieszne 2k odstępnego. Lepiej wynająć znajomym albo rodzinie jak nadarzy się okazja. Mieszkanie i tak Clay czas zyskuje na wartości. Po co się martwić czy nie zalegnie mi się tam jakiś lewak który oświecony lektura Marksa lub Engelsa przestanie płacić czynsz? Albo samotna madka która będzie na mnie pasożytowac. Jest puste j jest git.
  • Odpowiedz
muszę zostać do końca roku albo mu płacić bo mamy umowę xDDDD


@AnonimoweMirkoWyznania: On jest według ciebie janusz, ale ty jestes typowy seba, ostatnie 5 literek cytatu powyzej okresla twoje jestestwo, taki milenialski pasozyt, ot tyle, jak mozna ciebie okreslic, oczywiscie poza scierwem i #!$%@?.
  • Odpowiedz
Czemu Ty w ogóle chcesz się mścić?


@kiwors: Jak to typowy plebs społeczny mści się za własne błędy, decyzje i wady widząc co najgorsze w ludziach wokół, mimo że sam jest śmieciem.

I jeszcze pisze z anonima kozaczek. Na wykopie chce po cichu załatwiać sprawy, z 'januszem' też po cichu i ucieknie. Co za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: No póki co to pięknie się wkopałeś w umowę na czas określony bez możliwości jej wypowiedzenia, więc wygląda na to, że Twój Janusz jest znacznie sprytniejszy niż Ci się wydaje ;) Wystarczy że z tą umową pójdzie do pierwszego lepszego prawnika, który mu napisze pozew i sprawę będzie miał wygraną w kieszeni, bo jakie Ty będziesz miał argumenty w sądzie? Więc dla własnego dobra polecam Ci znaleźć kogoś na
  • Odpowiedz