Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest taka sprawa. Mam umowę na wynajem mieszkania na czas nieokreślony do końca tego roku a chce się ewakuować z mieszkania teraz. Janusz sapie, ze muszę zostać do końca roku albo mu płacić bo mamy umowę xDDDD Ja #!$%@? z tego mieszkania tak czy siak, ale Janusz pewnie #!$%@? mi kaucje. I tutaj mam do Was pytanie, jaka niespodziankę zostawić #!$%@? na moje odejście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej coś takiego, żeby nie dało się tego udowodnić, ze to moja sprawka i żeby wyszło „po czasie”

#wynajem #prawo #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wroclaw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629a316eca5dcc04e5376e42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 75
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
Zobaczy kasę ode mnie jak świnia niebo xDDDDD

@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro umowa na czas określony i bez zdefiniowanego okresu wypowiedzenia to janusz złoży wniosek, sąd przyklepie i komornik sam ściągnie z twojego konta ¯_(ツ)_/¯

@Waffenek: tak to zwykle bedzie, wraz z kosztami komornika ale wielkim kombinatorom sie wydaje ze sa nieuchwytni xD
@AnonimoweMirkoWyznania Jak nie masz w umowie kiedy i ile czasu masz na wypowiedzenie to nie możesz jej zerwać. Możesz się z nim dogadać ale to jest w jego dobrej woli. Kaucję akurat powinien Ci zwrócić zgodnie z umową ileś tam dni po zakończeniu umowy. Nie może jej tak po prostu #!$%@? ile Ty masz lat xD. Także no niestety musisz płacić albo komornik Ci ściągnie z odsetkami. Możesz też poszukać osoby zastępczej
OP: @Misiek112: @Janusz_Lubikwasa: @yhbgrobdoivbvwamsv: Ale kisne srogo jak czytam te złowieszcze wpisy jak to debil janusz dojedzie mnie sądem czy tez innym komornikiem xDDDDDDDDDDD #!$%@? od którego wynajmuje ta norę jeździ passatem b5, używa Nokii 6310 i nie wie jaka jest różnica między sądem a komornikiem a co dopiero mówić o podaniu sprawy do sądu, wygraniu a co dopiero mówić WYEGZEKWOWANIU ode mnie jakiejś kasy xD Także Panowie
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Misiek112: @Janusz_Lubikwasa: @yhbgrobdoivbvwamsv: Ale ...

źródło: comment_1654291692tdVr0uC8HYfUIxVRhTaoQg.jpg

Pobierz