Wpis z mikrobloga

Właśnie stuknął mi miesiąc na Malcie. Jak jest? Lepiej niż myślałam, ale przeprowadzając się tu wiedziałam jak wyglada ten kraj, jakie ma wady i zalety, a przede wszystkim, ze jest wielkości Krakowa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nadal się jeszcze aklimatyzuje, przede wszystkim w pracy, bo mam sporo nowych obowiązków i rzeczy do nauki, ale to mnie akurat cieszy, bo chce teraz zdobyć jak najwiecej doświadczenia, żeby potem skoczyć do innej firmy. Poza tym ludzie w pracy są mega pomocni, nie ma głupich pytań, braku cierpliwości i strasznie dbają o to, żebym czuła się dobrze i swobodnie. Trochę jestem przerażona temperatura, która będzie tu w lecie, ale mam nadzieje, ze jeszcze zdążę się przyzwyczaić. Ogólnie czuje się mniej zestresowana, uspokaja mnie widok morza, który mam zaraz obok. Potrzebowałam tego w życiu. Ile tu będę? Nie wiem, może mi się znudzi za rok i przeniosę się gdzie indziej. Jestem jednak dumna z siebie, ze się odważyłam na to i postawiłam na siebie, bo jeszcze dwa lata temu byłam tak zakompleksionym spierdoxem, ze nawet zmiana pracy nie wchodziła w grę, bo myślałam, ze nigdzie się nie nadaje. Pozdrawiam Was Mireczki i życzę kazdemu z Was, żeby dbał o swoje marzenia! #emigracja #malta #gownowpis
Pobierz somskia - Właśnie stuknął mi miesiąc na Malcie. Jak jest? Lepiej niż myślałam, ale pr...
źródło: comment_1653748166wtoh0U2dLpqYoVTgo8Glgw.jpg
  • 105
@somskia: słyszałam, że jesteśmy koleżankami od teraz. Widzimy się w lipcu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, wszystkiego dobrego! Oby pogoda w lato cię nie dojechała, a pracka była okej i płatna też w miarę! ʕʔ
Po pracce proszę iść na miasto i szukać kotków dla @Bekovsky ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@somskia: Malta najbardziej zaskoczyła mnie lewostronnym ruchem na drodze xD Wypad był na kilka dni ( swoją droga poza sezonem i mocno sie rozczarowalem) przygotowywalismy sie i wszystko było dograne a ZONK był juz na lotnisku gdy wypozyczoe auto nie miało kierownicy tam gdzie powinno mieć :D
@somskia: Ja kiedyś myślałem, żeby wyjechać, ale zaczęło mi się tu w sumie na miejscu fajnie układać, więc na Maltę najwyżej na wakacje sobie pojadę, dzięki temu zrobi na mnie większe wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzenia tam! Wygląda elegancko!
@somskia: Malta ze względu na temperaturę była dla mnie koszmarem. Wszędzie ten piaskowiec i praktyczne prócz tych kaktusów zero roślinności...
Ja akurat nie znoszę temperatur powyżej 25 stopni.
Ale może Tobie się sodobat.
Jak coś to znajomy ma lodziarnię w centrum Valletty :p
@kryptomanix: Z minusów to na pewno komunikacja miejska jak wyżej, korki, uważam ze jest tu za dużo aut, faktycznie woda w kranie jest obrzydliwa i to ze faktycznie zostawiają śmieci na ulicach ( ͡° ʖ̯ ͡°) z plusow to ogólnie spokojniejsze życie, ludzie życzliwi, jest ciepło i słonecznie, mam blisko morze i chyba mniej stresu i przejmowania się, ale to pewnie zależy od sytuacji życiowej, jeszcze uważam