Wpis z mikrobloga

@eloar: wiesz z tym wyprowadzaniem to... one często nie potrafią być samowystarczalne ? znaczy krzyczą na ulicy jak to nikogo nie potrzebują a potem mieszkają z typem którego mają dosyć, nie mają odwagi zmienić tego, nie chcą tracić tej oszczędności w postaci typa z mieszkaniem bo dzięki temu mogą polecieć sobie raz na jakiś czas na wakacje, noo tak w skrócie myślowym
@dragon7: ależ oczywiście. typowy krokodyl, krótkie łapki do pracy, wielka gęba do żarcia i darcia. Ona się nie wyprowadzi, bo gdzie niby, ale on ma się czegoś pozbyć bo jej przeszkadza. Powinien się jej pozbyć i mieć święty spokój.

@erdetmxt: patrząc po FB pani można dojść do wniosku, że nie bait. BTW zdjęcie z lutego 2017.
eloar - @dragon7: ależ oczywiście. typowy krokodyl, krótkie łapki do pracy, wielka gę...

źródło: comment_1653728121tn9Qjl8eCBeSAB21UHZQtv.jpg

Pobierz
@eloar: no ja tez wolę sporty, ostatnio trochę miałem okazję pojeździć takimi chopperami ale to nie moja bajka. Szkoda że na sporty lecą takie pustaki ładne, czasem trudno to pogonić jak gdzieś się odpala motocykl. Ostatnio to jakaś plaga, myślałem że już laski na to nie lecą
@dragon7: ja jeżdżę cruiserem akurat i to jest dla mnie bardzo wygodne, a do tego uwielbiam charakterystykę V2. Za to bardzo lubię jak wyglądają maszyny Ducati. Bardzo się nadają na dekorację, nie tylko do jeżdżenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@dragon7:

#!$%@?ć polkę z mieszkania i po problemie

@Hellgard: a pozniej plaku, plaku że żadna mnie nie chce. Związek to kompromis. Pojawiły się dzieci i jak słusznie zauważyła to jest niebezpieczeństwo. Chwila nieuwagi i kaszojad się skaleczy, włoży łapę nie tam gdzie trzeba albo przewróci to na siebie. Chłop jak chce to niech to trzyma w garażu.
@eloar: też mam v2 ale w sporcie :D no dla mnie te podnóżki nawet w tych "normalnych criuserach" są za daleko do przodu, i peniam się w zakrętach że zaraz czymś przytrę. Jeszcze waga przy manewrowaniu (wiem dlaczego tak tylnym kołem do krawężnika parkują ci kamizelkowcy już :P ) i te obroty, one tak nisko kręcą chyba maks w jednym było 5 tys.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hellgard: no tak byłeś widziałeś xD tym bardziej jeśli jest to klasyczna klita 70m 3 pokoje z salonem 15m to o czy mowa xD takie ozdoby można robić jak jest sam salon 60m gdzie jesteś w stanie to jakoś zabezpieczyć przed kaszojadem a nie się potykasz jak wchodzisz xD
@dragon7: od tego podnóżki są aby w razie czego przytrzeć. Po zdjęciu gmola miałem czelność na torze i placu składać się tak jak ludzie na sportach i nakedach, więc kwestia przyzwyczajenia. Mi tam pozycja pasuje i po mieście się też dość szybko poruszam. Kwestia przyzwyczajenia. Testowałem raz, że wszystkie manewry egzaminacyjne można wykonać moim XVSem, choć jedziesz odrobinę innym śladem. Jak gdzieś się gladius mieści kursowy, to ja też się mieszczę.
@eloar: Widziałem jak typ goldwingiem zrobił 8 więc no da się. No momentu to mają z dołu tylko to tak szybko czuć że jest jeb... ale takie dostojne, nie to co w sporcie gdzie wysoko jest takie jeb jak z bejsbola, ja moment mam tez nisko jak na sporta bo 8 tys. No cóż gusta :D