Wpis z mikrobloga

@dragon7:

poznaj partnera

partner robi/ma x, które ci przeszkadza i cię irytuje

zamiast załatwić definitywnie sprawę już na samym początku zrób sobie z nim dziecko/dzieci

partner dalej robi/ma x, które ci przeszkadza i
  • Odpowiedz
@dragon7 lol po ośmiu latach związku nie potrafić się dogadać ze sobą xD i jeszcze ten tekst "nie masz nic do gadania, bo mieszkanie jest moje" xD to jest pewnie ten typa małżeństwa co mają osobne konta, dzielą rachunki na pół i robią dyżury sprzątania xD
  • Odpowiedz
@dragon7: Imo to typo trochę #!$%@? że nie nie wie że taki motor może dziecko na śmierć przygnieść ale p0lka to p0lka i kruczków prawnych na własnego chłopa szuka od razu
  • Odpowiedz
@dragon7 ja tam poniekąd laske rozumiem, akurat taki motor jest w #!$%@? niebezpieczny przy małych dzieciakach ¯_(ツ)_/¯ a tekst to moje mieszkanie, nie masz nic do gadania to już w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu
  • Odpowiedz
@pawel_a23: też rozumiem, motor jest niebezpieczny, a dzieciaki mają głupie pomysły. Niech to odpalą w mieszkaniu przypadkiem...
Niech zabezpieczy i postawi w kącie, będzie git.
  • Odpowiedz
to akurat facet jest #!$%@? deczko


@joolekk: czemu miałby być? różne ludzie mają dekoracje. są tacy, co trzymają zwierzęta wypchane w mieszkaniu. Pufy, milion poduszek na łóżku, plakaty w stylu "jedz, kochaj, przepychaj", albo "w tym domu mówimy smacznego". Sam znam człowieka, który ma w salonie wielkiego mieszkania motocykl za jakieś 200k robiący głównie za dekorację. 2-3x do roku jest przepalany krótką przejażdżką, a potem wraca na swoje miejsce. To
  • Odpowiedz