Wpis z mikrobloga

@wieloryby-to-kumple: to fakt. Zdecydowana większość osób z tym fetyszem to niebiescy, są często tak zwichnięci na umyśle że często stosują różne metody manipulacji by w końcu namówić swoją różową do dania obcemu kolesiowi wbrew jej samej. Sam mam wrażenie że za promowanie przekonania że kobiety lubią taki układ oraz samego fetyszu odpowiada przemysł filmowy z Kalifornii (i nie mam tu na myśli Hollywood).
Co za bzdury. Onet chce, żeby się klikało, to opisuje jakiś niszowy kink,


@wieloryby-to-kumple:

Niszowym kinkiem jest np. sex-slave w postaci własnej nieletniej córki, ale myśle że niemiecki onet ma jednak moralne opory przed pisaniem z wypiekami na twarzy co robił Fritz

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Josefa_Fritzla

Zdrady to natomiast mieszczący się w "okienku o." temat, którym można podbijać statystyki rozwalonych związków
@turok2016

jedyny seks dozwolony to pod kołdrą, po ciemku xDDDD


Na pewno jest to jedyny seks dostępny dla ciebie i podobnych tobie bankomatów, których podnieca ich żona ruchana przez kogoś innego.

Jezu jak wy się potraficie szmacić i legitnie cierpieć w obronie moralnie paskudnych ludzi i zachowań, które dodatkowo traktują was jak gówno bez godności.

Jak komsomolec, któremu NKWD morduje rodzinę, jak chłop powstaniec Wendejski mieszkający w chatce z gówna oddający życie
jedyny seks dozwolony to pod kołdrą, po ciemku xDDDD

Wyobraź sobie, że ludzie są rożni i mogą mieć inne pragnienia i potrzeby niż z góry narzucone przez społeczeństwo, jeżeli dwójce dorosłych osób będących w związku się to podoba to po co się #!$%@?ć?


@turok2016

Pierdu pierdu, tymczasem rzeczywitość

- kobieta w związku ma 21 adoratorów, facet to normik 5/10, który ma zerowe powodzenie. Kobieta ma pozycje siły wiec stwierdza, że otwierają związek
jakim #!$%@? młotem a kowadłem. Dla statystycznego faceta wybór jest w takiej sytuacji jasny jak slonce


@tygry: zerwanie -> samotność -> 0 par na tinderze -> znajomi mający drugie połówki i sugerujący, że jesteś dla nich obciążeniem i musisz se kogoś znaleźć, bo każdy kogoś ma -> dalej brak par na tinderze -> siłownia/barber/TE RA PIA -> 10 par na tinderze w miesiąć z grubymy lochami -> powrót do EX i