Wpis z mikrobloga

@Pozytywny_gosc: przegrywie, to że ty jesteś przegrywem i nie masz szacunku do samego siebie nie oznacza, że większość tak ma. Jak by nie patrzeć, przgerywy to jednak mniejszość, większość gości jest w stanie zamoczyć. Większość gości nie ma też na tyle niskiego poczucia własnej wartości, że swoje szczęście warunkują obecnością w nim kobiety, no ale dla przegrywa, który wartość człowieka definiuje jego powodzeniem wśród kobiet, to pewnie jakaś totalna abstrakcja.

No
@harold97: Żona przymyka oko że mąż chodzi na #!$%@? - no tak już jest w tym społeczeństwie, jak mu żona nie daje bo boli głowa to co ma zrobić.

Mąż zgadza się żeby żona miała kochanków - KURŁAA już się lewaką w dupach poprzewracało, zniszczą ten świat pomyleńcy!!11!!
@EastWestEast: czemu zakłamujesz rzeczywistość nie zgadzając się z każdym komentarzem stojącym w opozycji do narracji blackpill? Jedno ludzie mają takie fetysze i jest im tak dobrze, inni wolą tradycyjne związki, a ty piszesz kompletne głupoty wyssane z palca, że teraz takie są wszystkie kobiety, piętnują wyłącznie męskie zdrady a kobiece zdrady to dla nich mizoginia, robiąc kisiel z mózgu młodym chłopakom, którzy później myślą, że każda kobieta to szmata.
Zdarzyło mi się spotkać właśnie z taką 30tką na ons'a która chciała nagrywać swoje jęki na dyktafon by móc je wysłać swojemu mężowi.
Na początku miałem jakieś opory by się na to zgodzić ale koniec końców uznałem, że w sumie co mi szkodzi.
Po całej "akcji" przy mnie wysłała to do swojego chłopa, a typ od razu zareagował serduszkiem.
Wyglądało na to, że to nie był ich pierwszy raz. Z tego co
jedyny seks dozwolony to pod kołdrą, po ciemku xDDDD

Wyobraź sobie, że ludzie są rożni i mogą mieć inne pragnienia i potrzeby niż z góry narzucone przez społeczeństwo, jeżeli dwójce dorosłych osób będących w związku się to podoba to po co się #!$%@?ć?


@turok2016: Cuckoldyzm to nie preferencja seksualna, lecz zaburzenie wynikające z niskiej samooceny faceta. Jak zwykle na ekspertów wyzwolenia seksualnego najchętniejsi są ci którzy o seksie nic nie wiedzą.
przegrywie, to że ty jesteś przegrywem i nie masz szacunku do samego siebie nie oznacza, że większość tak ma. Jak by nie patrzeć, przgerywy to jednak mniejszość, większość gości jest w stanie zamoczyć. Większość gości nie ma też na tyle niskiego poczucia własnej wartości, że swoje szczęście warunkują obecnością w nim kobiety, no ale dla przegrywa, który wartość człowieka definiuje jego powodzeniem wśród kobiet, to pewnie jakaś totalna abstrakcja.

No nic, daję
czemu zakłamujesz rzeczywistość nie zgadzając się z każdym komentarzem stojącym w opozycji do narracji blackpill? Jedno ludzie mają takie fetysze i jest im tak dobrze, inni wolą tradycyjne związki, a ty piszesz kompletne głupoty wyssane z palca, że teraz takie są wszystkie kobiety, piętnują wyłącznie męskie zdrady a kobiece zdrady to dla nich mizoginia, robiąc kisiel z mózgu młodym chłopakom, którzy później myślą, że każda kobieta to szmata.


@AlienFromWenus: opinii zielonek