Wpis z mikrobloga

#wybory #bekazpisu
Wiecie dlaczego lubię Gertycha? Bo kocha Polskę.
I dlatego, że 16 lat temu obnażył obłudę Kurskiego, który jest odpowiedzialny za obecna propagande TVP, jak i całego PiSu. Ten film to najlepsze, co mogą zobaczyć młodzi wyborcy opozycji, bo PiS młodych wyborców nie ma. #polityka
badreligion66 - #wybory #bekazpisu 
Wiecie dlaczego lubię Gertycha? Bo kocha Polskę.
...
  • 69
  • Odpowiedz
bo PiS młodych wyborców nie ma.


@badreligion66: znam osobiście jednego dwudziestoczteroletniego wyborcę PiSu. Chłopak jest fajnym gościem, inżynierem, a na PiS głosuje, bo "się z nimi zgadza" i uważa, że dobrze rządzą.
  • Odpowiedz
Dlatego nikt nigdy nie wejdzie z nimi w koalicję, co dzisiaj sugerują pisowskie media i politycy


@badreligion66: zrobię screena jutro jak nazbierasz plusów, żeby za rok było wiadomo ilu naiwniaków się nabrało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 29
@badreligion66: O Giertychu można powiedzieć wszystko (w gruncie rzeczy same złe rzeczy) ale na pewno nie to że kocha Polske, matko święta, litości, jaka żałosna platformiana propaganda xD
  • Odpowiedz
Swoją drogą, pamiętam jak oglądałem to na żywo. xD


@M4rcinS: same, jeszcze nie mogłem głosować ale już się interesowałem polityką i to ostatnie posiedzenie całe było piękne
  • Odpowiedz
  • 6
@puffpuff Co ciekawe też kiedyś to wyśmiewałem. Teraz, jak już jestem stary to aż tak głupie to nie jest według mnie. Np. w UK mundurki noszą gowniaki i jakoś nikt nie narzeka. No ale u nas to nie weszło więc temat zamknięty
  • Odpowiedz