Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3049
Całe życie mieszkam w małych miejscowościach nad morzem (w zasadzie w dwóch).

Znam praktycznie każdego kto ma własny biznes.
Ceny w tym sezonie, który właśnie nadchodzi to jakiś kosmos.

Kebab 39 zł xD
Frytki 18 zł
Hamburger (sezonowa jakość) bez dodatków 31 zł
Piwo w namiocie na plaży będzie po 19 zł xD (koncerniak).

Ale najlepsza informacja od właściciela jednej z największej w mojej mieścince smażalni ryb.
W tym roku w Bałtyku to ryb nie ma i on kupuje wszystko w Biedronce :D

Jak ktoś zainteresowany jak wygląda od środka sezon w takiej miejscowości, dlaczego nie możecie przyjść na plażę i sami otworzyć własnego biznesu np. ze sprzedażą kukurydzy (gwarantuje, że smutni Panowie odwiedzą Was po kilku godzinach na plaży) oraz jak kilka rodzin trzyma w ryzach cały biznes od PRL to zapraszam do pulsowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #wakacje #gownowpis #ciekawostki
  • 189
Kebab 39 zł xD

Frytki 18 zł

Hamburger (sezonowa jakość) bez dodatków 31 zł

Piwo w namiocie na plaży będzie po 19 zł xD (koncerniak).


@Caracas: A wiesz dlaczego? Ano dlatego ze i tak znajda sie tacy co tyle zaplaca.

Tak dziala rynek. Sprzedawca to nie caritas - zawsze da maksymalna cene za jaka sprzeda (i nie ma za bardzo sie za to do niego przyczepic)

Frytki za 10 sie sprzedaja?
@ravau: nigdy nie byłem w wakacje nad morzem , chyba chciałbym tam pojechać na 1 dzień i zobaczyć tą patologie, hmm czy jeżdżą tam normalni ludzie? Przecież nikt ceniący sobie warunki sprzyjające wypoczynkowi nie będzie tam jeździł, chyba tylko mało myślący ludzie którzy nie wiedzą, że jest wiele innych wspaniałych miejsc lub nawet pór roku by nawet tam pojechać, może się mylę?
nigdy nie byłem w wakacje nad morzem , chyba chciałbym tam pojechać na 1 dzień i zobaczyć tą patologie, hmm czy jeżdżą tam normalni ludzie? Przecież nikt ceniący sobie warunki sprzyjające wypoczynkowi nie będzie tam jeździł, chyba tylko mało myślący ludzie którzy nie wiedzą, że jest wiele innych wspaniałych miejsc lub nawet pór roku by nawet tam pojechać, może się mylę?


@Kano7: @ravau: jak nie byłeś to żałuj bo jest
@Ziutek_Grabaz: Znajomi kiedyś na Helu przecenili swoje możliwości bo kupili trzy kartony taniego piwska z biedry (VIP srebrny).Więc zaczęli pytać po okolicznych parawanach i odsprzedawać piwerka.Biznes był genialny bo VIP kosztował koło 2zł a janusze odkupowali za 4-5pln.Według ich relacji minęło koło 30 min i zebrali #!$%@? życia a jeden z nich do dziś ma gębę cała w szramach i jakiś niedowład
Plus kamerki online/wiadomości w necie i tv,


@ravau: no właśnie ktoś napisze, że kebab za 39 pln i już pan inteligent wierzy. Paragony grozy czy noclegi za miliony monet i już wiemy jak jest na Bałtyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście takie nagłówki się łatwo sprzedają, bo że można zjeść obiad i za 20 pln, czy rybę za 30 pln to już nikt nie napisze. U mnie