Wpis z mikrobloga

Cze, wjeżdżamy z #rozdajo ʕʔ

Rozdajemy 20 FREE biletów na konferencję IT: Code Europe 2022. Wystarczy, że jako jedna z pierwszych 20 osób wejdziesz na naszą stronę i po wybraniu biletu na event w danym mieście, skorzystasz z kodu: #rozdajo. Czas-START!

Nie udało Ci się zdążyć? Nic straconego, łap #rabat -35% na bilet z kodem: #wykop
( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykorzystaj KOD

Konferencja Code Europe 2022 to:
3 lokalizacje: Trójmiasto (30.05), Kraków (1.06), Warszawa (2.06),
Agenda wypchana dziesiątkami prelekcji,
Światowej sławy prelegenci, m.in. Bjarne #stroustrup - twórca #cplusplus czy Miško Hevery - ten od #angular & #angularjs
6 ścieżek tematycznych: #cybersecurity, #infrastructure / #devops, Development Execution, Future & Inspire, #programming languages, Data & #ai

#codeeurope #it #programowanie #programista15k #devopsiarz #java #javascript #cyberbezpieczenstwo #androiddev #dotnet #linux #sql
codeeurope - Cze, wjeżdżamy z #rozdajo ʕ•ᴥ•ʔ

Rozdajemy 20 FREE biletów na konferen...

źródło: comment_16528760583KpaOD9huALjpoKbmIT70w.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@kamillus: ale to pierwsza transza biletów gdzie bierzesz w ciemno nie znając agendy
może słabo szukam ale nie znalazłem innych konferencji stacjonarnych do 200zł
  • Odpowiedz
@BBxx: coraz częściej są po prostu za darmo ;) Teraz planujemy odpalić się z konferencją za 20-50zł "na koszulkę" - żeby był bilet i nie wpadały osoby z przypadku, ale kilka gwiazd światowych sprowadzić za pieniądze od sponsorów. Łatwo jest rozpoznać gównokonferencje gdzie się banda organizatorów całuje po fiutkach, a dla samych uczesników jest to wyłącznie okazja na płatne wolne w firmie zamiast miejsce szerzenia wiedzy i doświadczeń. Na szczęście
  • Odpowiedz
@kamillus: jak coś zorganizujesz to daj znać :)
sprawdzałem konferencje na croswebie i wychodzi że jeden dzień z 1-2 ścieżkami cena zaczyna się od 400zł,
  • Odpowiedz
@Instrybutor_z_Orlenu: kilka konferencji już zorganizowałem. Z całkiem sporymi sukcesami ;)
Tyle, że ja z tego nie żyję, bo pieniądze przynosi mi samo programowanie ;)

@BBxx: phpers Gdańsk nieregularnie co kilka miesięcy robimy, ale planujemy ponowić sukces phpers day z 2019, gdzie jechaliśmy na dwie ścieżki, z kilkoma gwiazdami zagranicznymi i kasowaliśmy za wstęp chyba 20 lub 30zł, w cenie zawarte tshirt i afterparty w fajnym pubie. Przez covid
  • Odpowiedz
@BBxx: odbywa się w największej ilości lokalizacji xDDDD
To jest to co mnie denerwuje w konferencjach, gdzie organizatorzy lecą na hajs, a nie merytorykę i samonapędzalność wydarzenia.
Druga kwestia to bezcelowość takich interdyscyplinarnych konf. Fajnie spotkać sięz ludźmi, napić się, a firma za cały wyjazd zapłaci, ale... Nosz kurna ileż można? To jest tak niesamowite naciąganie, pamiętam nawet w zeszłym roku jakiegoś scamera organizującego online conf z wszelakich dyscyplin, gdzie spamował po grupach szukając na gwałt byle kogo, kto by wystąpił.
Po ~10 latach jeżdżenia na różne konferencje wolę jednak, aby było mięsiście i na temat, który mnie interesuje niż żeby było mydło i powidło, 300zł za bilet, 600zł za dojazd i 800zł za hotel, a z tego zainteresuje mnie jedna prelekcja. Dziwię się, że korpo nadal dają się naciągać na takie wydatki.

Infoshare jeszcze jako tako ma sens dla... mieszkających w Trójmieście, ale dziwię się tym, którzy specjalnie przyjeżdżają, bo prelekcje to stał się też już spam reklamowy firm, gdzie clickbaitowy tytuł to opowieść o kolejnym success story (gdzie jeszcze biorąc w nim (konkretnym projekcie) udział słuchając tego bullshitu człowiek się po prostu śmieje
  • Odpowiedz
to jest reklama pakietowa - bierzesz jakąś inną formę reklamy i jak zagadasz to wypromują przy okazji wpis na mirko.


@kamillus: to jest kpina, że takiej odpowiedzi udziela mi zwykły użytkownik, a administracja na mnie po prostu sra. Jest to już jakaś informacja, dzięki, choć nie do końca wierzę w "pakietowość" reklamy - kiedyś był tak przypięty teledysk Maty.
  • Odpowiedz
@bzdr: ja tak brałem kiedyś reklamę na akcję charytatywną. Napisz na reklama@wykop.pl / market@wykop.pl - tam odpowiadają na pytania o reklamy. Przynajmniej kiedyś tak było.
  • Odpowiedz