Wpis z mikrobloga

Cze, wjeżdżamy z #rozdajo ʕʔ

Rozdajemy 20 FREE biletów na konferencję IT: Code Europe 2022. Wystarczy, że jako jedna z pierwszych 20 osób wejdziesz na naszą stronę i po wybraniu biletu na event w danym mieście, skorzystasz z kodu: #rozdajo. Czas-START!

Nie udało Ci się zdążyć? Nic straconego, łap #rabat -35% na bilet z kodem: #wykop
( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykorzystaj KOD

Konferencja Code Europe 2022 to:
3 lokalizacje: Trójmiasto (30.05), Kraków (1.06), Warszawa (2.06),
Agenda wypchana dziesiątkami prelekcji,
Światowej sławy prelegenci, m.in. Bjarne #stroustrup - twórca #cplusplus czy Miško Hevery - ten od #angular & #angularjs
6 ścieżek tematycznych: #cybersecurity, #infrastructure / #devops, Development Execution, Future & Inspire, #programming languages, Data & #ai

#codeeurope #it #programowanie #programista15k #devopsiarz #java #javascript #cyberbezpieczenstwo #androiddev #dotnet #linux #sql
codeeurope - Cze, wjeżdżamy z #rozdajo ʕ•ᴥ•ʔ

Rozdajemy 20 FREE biletów na konferen...

źródło: comment_16528760583KpaOD9huALjpoKbmIT70w.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@code_europe: zróbcie lepiej coś z Agendą bo jest taka pajda, że szok. Serio nie ma w Polsce ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia? U nas w firmie zgodzili się zwracać koszty za konferencje a ludzie i tak nie chcą iść, więc chyba nie najlepiej to świadczy o tym wydarzeniu.
  • Odpowiedz
@ChinskiNietoperz: Bazujac na wlasnych doswiadczeniach to na takich konferencjach spotykamy typow/typiary ktorzy nazywaja sie "ninja developer" albo "rockstar developer" - w tym samym czasie prezentujac np. nowy feature Reacta - i to w taki sposob, ze masz wrazenie ze gosciu czytal dokumentacje i robil slajdy. Bo nie ma zadnej dyskusji, chcesz cos dowiedziec sie wiecej to on nie wie itd :D Te konferencje jesli nie sa zwiazane sztywno z jedna technologia
  • Odpowiedz
@ChinskiNietoperz: są tacy ludzie - nie tylko z Polski i sporo z nich mamy w line-upie. Agendę budowaliśmy na podstawie rozmów z osobami z szeroko pojętej branży, pracującymi na różnych technologiach + udział w jej kształtowaniu miała złożona z ekspertów Rada Programowa eventu. Jeśli w agendzie brakuje Ci jakichś konkretnych zagadnień, to dawaj znać - sprawdzimy czy jest na nie większe zainteresowanie i być może trafią do agendy kolejnej edycji. Zawsze
  • Odpowiedz
Jak widzę że "największa" to początkowo myślałem że to jakiś rebranding infoshare ale wygląda na to że to coś innego bo infoshare widzę że jednak ma być na jesieni
  • Odpowiedz
@code_europe: ehh, a ja mam uczulenie na wszystkie te kody, srody i niby promocje. Wiadomo, człek ma zapłacić 200zł, więc daje się 300zł i wszędzie rozdaje kody 30%

Takie oszukiwanie i manipulowanie ludźmi. Z cyklu "wow dali mi 100zł, biere!". Jak w polskie black friday.

"Ale wszyscy tak robią!"

Tak, wszyscy tak robią i to działa niestety. Tak czy inaczej, pozostaje to oszustwem i manipulacją.
  • Odpowiedz
@code_europe: aaa, teraz dopiero zauważyłem, że wykorzystaliście wszystkie metody sprzedażowo-manipulacyjne mamy więc:
- przecenę z 689 na 299
- końcówki "99" dla cen, ale to już standard
- okłamane rabaty 30%, bo tak naprawdę chcecie sprzedać za 200 nie 300
- i OGRACZENIE CZASOWE u dołu strony: "Kup bilet teraz! Cena wzrośnie za: 82h 17m 37s". Czyli wywieranie presji na użytkowniku

BRAWO! Wykorzystaliście prawie wszystkie metody manipulacji i oszustwa.

Gdzie te
  • Odpowiedz
@code_europe: frajerów szukacie? Poważne konferencje to maksymalnie 200zł teraz i mają one sens, bo mają zebraną ekipę odpowiednich ludzi. Tutaj jakieś losowanko bzdur. Powinniście dopłacać za marnowanie czasu ewentualnie całkowicie free wejściówki dla studentów.
  • Odpowiedz