Wpis z mikrobloga

@michal_gol: też mam ale jeszcze biały, jak czarnych nie było. I ja sobie mega chwałę. Nie umiem gotować i nie chce mi się nauczyć bo nie mam smykałki, ale dzięki temu gotuje zupy i drugie dania jak żona w pracy a ja na popo. Więc jak dla mnie dobry zakup.
@Logan00 kwestia oszczędności czasu. Żona mówi, że TM oszczędza około 20 min dziennie. Powiedzmy, że czasami jesteśmy na wyjeździe lub z innego powodu nie gotuje, no to mamy 300dni * 20min = 100h rocznie. Wyceniając godzinę na 30zł, jest to 3k rocznie oszczędności
@Logan00: to bardzo dobry sprzęt. Jedynym problemem jest stosunek ceny do jakości i tu już jest średnio. Ale jeśli wyeliminujemy czynnik ceny, to jest to naprawdę solidny kawał sprzętu, bardzo wygodny i przydatny.

Kwestie "hardware" nie ma się do czego przyczepić - gotuję dobrze, sieka dobrze, świetny sprzęt. Jedynie wbudowany tablet działa jak jakiś stary chiński szajs.

Natomiast jeśli bierzemy do równania cenę sprzętu.. No tu już jest słabiej. Jak kogoś
@michal_gol: bratku kup sobie na allegro szkło hartowane na ten wyswietlacz to jest chyba 7” lub 10”, ja mam tak samo naklejone polecam. Jak Ci wypadnie z reki jakis kubek czy sloik z przyprawami i spadnie na wyswietlacz to szklo hartowane ochroni Ci TM, inwestycja 30 zl a warto
@michal_gol: biały lepszy, bo jak się czarny zarysuje będzie widać
@Logan00: i tak i nie, chodzi o to że przepisy są sprawdzone i szukasz sobie dań po składnikach, większość rzeczy zrobisz też właśnie też w nim. Chodzi o te łatwo dostępne przepisy i prowadzenie za rękę każdego punktu.
I to wcale nie chodzi że ktoś nie umie gotować, tylko o uproszczenie pewnych rzeczy.