Wpis z mikrobloga

@suttle: Czy bardzo niepopularną opinią będzie to że Radwańska też była taka dobra tylko w jej czasach były lepsze konkurentki a teraz jest lipa? Nie to że uważam że Świątek jest słaba czy cuś ale wydaje mi się, że tak jak wśród mężczyzn jesteśmy co prawda u schyłku ale jednak wciąż hegemonii wielkiej trójcy, tak wśród kobiet od dawna raczej susza jeśli chodzi o dominatorki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 252
@pies_ogrodnika: zawsze dziwi mnie dlaczego rozpatruje się siłę obecnych zawodniczek przez to że kiedyś były dominstorki. Równie dobrze można stwierdzić że navvratilova wygrywała latami bo same #!$%@? tenisistki grały w jej czasach. Weźmy na przykład dzisiejszy finał. To co te dziewczyny robiły w niektórych akcjach, siła, precyzja, piłeczki w sam narożnik, loby, dojścia do piłek do których nie miały prawa dojść. Nie wiem jak można obniżać ich zasługi, kiedy widać że
@Nie_wiem_nic: Cóż, takie moje prawo jak i twoje ocenić sytuację. Oczywiście pominę najważniejszy fakt, że sport kobiecy nikogo nie interesuje :P ale mimo wszystko takie mam zdanie że 10-15lat wstecz była o wiele silniejsza konkurencja w tenisie kobiecym. Czy to oznacza, że Świątek by sobie tam poradziła bądź nie... absolutnie nie. Mogłoby się okazać, że to równorzędny przeciwnik, albo lepszy. Ale konkurencja jest słabsza, takie mam zdanie w tej kwestii, przy