Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
Może ktoś chętny na dokończenie domku za pana inwestorka. Niepowtarzalna okazja za jedynie 1.2 mln możliwość własnego wykończenia i aranżacji XD.

Trochę bryła przypomina tonącego Titanica i niejako pokazuje w jakim stanie jest teraz rynek nieruchomości.

Zaczyna tego sporo się pojawiać. Szkoda ludzi, że w tym szale dali się na to nabrać. Będziemy mieli coraz więcej takich pomników minionej bańki.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
pastibox - Może ktoś chętny na dokończenie domku za pana inwestorka. Niepowtarzalna o...

źródło: comment_1652535769pygB7aF5ZDIhkGLoxbafML.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@little_muffin: jak masz chorobę nerek obecnie, to mi przykro. Da się pewnie z tego wyjść i trzymam kciuki.
Mi tam nie przeszkadza przejść dziennie łącznie ~100m do i z łazienki ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jakieś 30m więcej niż chodzisz obecnie pewnie, także tak...
  • Odpowiedz
@little_muffin: @symis: gdzie Wy tam widzicie spacery do łazienki? Przecież tam są 3 łazienki. Jedna na parterze przy sypialni. Druga w korytarzu zaraz przy wiatrołapie/salonie i trzecia na piętrze mniej więcej w centrum między dwoma sypialniami.

Gdzie jeszcze miałaby być łazienka? Na środku salonu?

Ale muszę jednak przyznać, że ten konkretny budynek jest ujowy. Wcześniej nie zwróciłem uwagi na to, że salon otwarty jest na ścianę sąsiada xD
  • Odpowiedz
@symis: wiem i zastanawiam się, gdzie on tam widzi chodzenie do łazienki. No nic. Dom dla wykopka to jest za duża przestrzeń. Jak wylezie z 4m2 piwnicy, to może doznać szoku.
  • Odpowiedz
@spunky: nie wchodzilam w projekt. Tak czy siak - 3 lazienki to znaczy, ze dom jest mega duzy, albo mega dlugi. Ciezko mi sobie wyobrazic sprzatanie az 3 lazienek, no ale pewnie tam sprzataczka przychodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miałem na myśli nie dokończony budynek w stanie surowym, bo brak kasy inwestora na dokończenie.


@pastibox: Ale wiesz, że takie. budynki byłī na sprzedaż odkąd ludzie zaczęli sie budować?

Życie często weryfikowały plany. Zmieniał się budżet, praca, potrzeby i wystawianie domu w stanie surowym na sprzedaż to nic nadzwyczajnego.
  • Odpowiedz