Wpis z mikrobloga

@pekas: Typowy przykład, ze można zostać uznanym w całym kraju ekspertem od żywienia czytając tylko skrypt z kartki i kręcąc nosem nad polka sklepowa. Oczywiście trzeba mieć do tego bogatych starych albo meza/żonę. Ona ma swoje wykłady o żywieniu, występuje jako ekspert. Nie jest TYLKO prowadząca. Teraz jeszcze jest ekspertem od składów kosmetyków, tez śmiech na sali. I oczywiście jak zawsze kretynska sytuacja, ze nie zaprosza dietetyka czy jakiejś laborantki z
@pekas: no cóż, podchodząc do tematu na chlodno to nie ma znaczenia jak wygląda. to, ze sama nie stosuje się do swoich rad nie znaczy, ze nie ma racji.
z drugiej strony juz od dawna mnie kusilo wysmarować taki post jak twój xD
@umtali: i co mi to ma udowodnić?

Przecież nie napisałam, że chora tarczyca to wymówka na całe życie. Tylko, że może to trochę utrudniać

I tak uważam, że 9/10 hasełek- mam chorom tarczycę to wymówki, bo ktoś wcina od rana do nocy a zwala na to
@HeadH: tak

Zrób sobie rok na wysokotłuszczowej, a potem rok na absolutnie samych słodyczach. Jeśli kalorie to kalorie to nic na drugiej nie przytyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja się bardziej skupiam na hormonach i badaniach krwi oraz trzymaniu (co przychodzi naturalnie) jak najdłuższego czasu bez posiłków

Jak mam do wyboru jeść od rana, 5 posiłków i brokuły na parze, niskotłuszczowy nabiał albo zmieścić się w 6
Od kiedy puszki są wyścielane plastikiem? To też dobre xD


@SmakoszKotow: Wszystkie puszki lakieruje się od środka po to właśnie aby żywność nie miała kontaktu z metalami. W części procesów wykorzystuje się bisfenol, który w odpowiednim stężeniu zaburza gospodarkę hormonalną. Regularnie wykonuje się badania w tej kwestii, część państw zakazała tej substancji w produkcji żywności, w UE chyba nie może znajdować się w produktach dla niemowląt (albo dzieci).
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bisfenol_A
Zrób sobie rok na wysokotłuszczowej, a potem rok na absolutnie samych słodyczach. Jeśli kalorie to kalorie to nic na drugiej nie przytyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@analogiczna: () Macie miliard pisemek dla znudzonych kur domowych, w każdym porusza się temat diety i tyle z nich wyciągacie?

Nie, nie przytyjesz, #!$%@? organizm ale jedząc samą czekoladę nie przytyjesz jedząc mniej kalorii niż potrzebujesz. Jeśli