Wpis z mikrobloga

@pekas: Kiedyś też na to zwróciłem uwagę na co moja różowa się oburzyła mówiąc "przecież ona urodziła czwórkę dzieci no to jak ma wyglądać".Dobrze że my mamy tylko jedno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@pekas: mnie bardziej uderza, poza jej niewiedzą, to jak marnują żarcie w całym TVN/TTV. Trailer programów: rzucanie żarciem, zabawa nim po prostu marnowanie.
  • Odpowiedz
@pekas ona nie ma pojęcia o dietetyce, jej wiedza to przedruki z portali plotkarskich i gazetek w stylu pani domu. Ogólnie chodzi o to żeby było o czym gadać a w szczególności straszyć.
  • Odpowiedz
@pekas zwykły tucznik, który poucza innych, jak mają żyć. Problemy z tarczycą może mieć każdy... A najlepsze to są wpisy na jej fp, na fejsbuku. Kręci aferę z niczego i lubi bezpośrednio uderzać, w konkretne osoby.
  • Odpowiedz
@gundis24: @paww: @sal-vadore: @ElDrino: Od kilku jak nie kilkunastu lat ma tam jakiś swój program i jest tym "ekspertem" i przez tyle lat ludzie pewnie zwracali uwagę ludziom z TVN, że się nie nadaję czy to wizerunkiem albo niewiedzą. Niewiarygodne, że jej jeszcze nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@pekas: wiesz można jeść zdrowo ale ponad swój bilans kaloryczny i wtedy tyć. Nie trzeba żreć gówna i tyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@lovedrop: oczywiście że jest. Jeśli chcesz zbudować masę mięśniową musisz przytyć. Jeśli masz bulimię i ważysz 30kg musisz przytyć bo taka waga jest niezdrowa
  • Odpowiedz
  • 18
@pekas jedna z najgorszych prezenterek w TV, strasznie mnie uruchamia jak tylko gdzieś się pojawi. Ton głosu, sposób mówienia, maniera, pomijam aparycję która kompletnie nie idzie w parze z treściami które prezentuje.
  • Odpowiedz
@Rolnikt: źle się wyraziłem. Chodziło mi o osoby takie jak ta baba, która ma nadwagę, a pewnie i otyłość. W ich przypadku wszystko oprócz utraty wagi jest niezdrowe. Jak ktoś ma niedowagę, to wiadomo, że powinien przytyć.
  • Odpowiedz