Wpis z mikrobloga

@Jin: Nie, nie widziałem, oglądałem tylko kilka tych o analizie produktów dostępnych w sklepach. Widząc ja wiem ze #!$%@? kocoboly. Sam mam problemy z utrzymaniem wagi i już kilka razy zrzucałem dwucyfrowo i wiem na czym to polega, plus wiem ile wymaga utrzymanie prawidłowej wagi przy „tendencji do tycia”. Nie jestem święty, wiec łatwo mi obnażać taka obłudę i zakłamanie, jakie ona prezentuje omamiając innych, którzy chcą coś ze sobą zrobić.
@pekas: ta dzbaniara straszyła kiedyś w tym swoimi programie w telewizji, że kukurydza konserwowa albo groszek ma jakiś trujący składnik (bodajże barwnik) i hurr durr nie jedzcie tego. Z ciekawości w sklepie czytałem składy wszystkich marek kukurydzy w puszce jakie mieli i w żadnej tego nie było, a skład był ultra prosty typu "kukurydza, cukier, woda" xD Potem w internecie gdzieś wyszperałem, że owszem ten składnik jest w jakiejś jednej marce
@pekas: wiesz można jeść zdrowo ale ponad swój bilans kaloryczny i wtedy tyć. Nie trzeba żreć gówna i tyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rolnikt: Jak jesz zdrowo czyli tak jak powinienes to bardzo ciezko zjesc „za duzo” po prostu nasz organizm wie ile potrzebuje.
Tak sie spasc mozna tylko jedzac niezdrowo i jakies gowno z cukrem i wysoko przetworzone
@analogiczna: Mowisz ze ona nic nie je i trzyma miche i tyje? To ja polecam dyskusje z profesorami z fizyki, moze dostaniesz Nobla za odkrycie pozyskiwania energii z kosmosu

Edit: zeby nie bylo - od 14 rż interesuje sie dietetyka, trenowalem kulturystyke i rozne sporty, nadal jestem w tym klimacie. Przerobilem chyba kazda mozliwa diete. Żona tez ma problemy z tarczyca, mam znajome co maja np Hashi i sprawa jest jasna
@pekas: znalazłem te bzdury o groszku, żeby nie było że wymyślam XD

Wiesz, co jesz? "Zielony groszek ma barwnik, który dodawany jest do kostek toaletowych i proszków do prania"

Produktów zamkniętych w puszkach nie należy jeść. Bardzo często mają dziwne dodatki - np. zielony groszek z puszki ma w sobie cukier, sól, może mieć barwnik E133, który dodawany jest do kostek toaletowych, do proszków do prania - te niebieskie drobinki to
Tak sie spasc mozna tylko jedzac niezdrowo i jakies gowno z cukrem i wysoko przetworzone


@loczyn: Wybacz, ale boże, bzdury. Jaki jest problem z nadwyżką kaloryczną w postaci zdrowego jedzenia, jeśli ktoś lubi #!$%@?ć? Bo musisz zrozumieć, że osoby z nadwagą mają problem z jedzenien i nie "potrafią" jeść jak przeciętni ludzie, inaczej nie mieliby tych dodatkowych kilogramów. Można przytyć na zdrowym jedzeniu, można schudnąć na śmieciówkach typu czipsy, czekolada i
@pekas: proste - może mieć wiedzę teoretyczną z zakresu żywienia, kaloryki, indeksów glikemicznych czy treningów. Tylko po prostu jej samej się nie chce tego wdrażać do swojego życia. To, że trzeba jeść mniej niż wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie kaloryczne żeby schudnąć będzie takim samym prawdziwym zdaniem niezależnie czy wypowie je osoba otyła czy chuda.