Wpis z mikrobloga

nie dość, że łamiesz przepisy, to jeszcze się tym chwalisz xD


@Leithain: Nie chwale się, tylko przyznaję. Ze zdrowego rozsądku czasem je łamię, podobnie jak przechodzę na czerwonym świetle w środku nocy na pustej ulicy.

Nie dziwię się, że PiS wygrywa jak Polacy mają we krwi łamanie przepisów


OP się chwalił, że wpieprzył się przed maskę kolesiowi, który #!$%@?ł i jeszcze nie widział w tym nic głupiego. Niezgodność takiego manewru z
mnie np. utrudniają jazdę ludzie, którzy #!$%@?ą.

Bo np. chciałbym sobie wyprzedzić tira, ale nigdy nie wiem, kto mi wjedzie w dupę, bo moje 140 km/h to nie jest wystarczająca prędkość dla #!$%@?.

Dlatego patrzy się w takie po bokach, co się nazywają lusterka. Należy zachować "szczególną ostrożność". I pewnie nie zauważyłeś ale samo włączenie kierunku nie uprawnia cię do wjechania przed inny pojazd, mimo, że jest jak wspomniałeś 50m za tobą.
W dupie mam twoje zdanie. Mam nadzieję, że dostaniesz parę konkretnych mandatów :)


@nikifor: XD Jak już pisałem wyżej:

1. Nigdy nie widziałem, żeby policja kogoś zatrzymała na autostradzie.
2. Poza autostradami nawet jak stoją z fotoradarem to jeszcze nigdy mnie nie zatrzymali za przekroczenie prędkości o 10-15km.
@pokpok: A ja Cię OPie w 100% popieram. Jak wyprzedzasz z prędkością przepisową na tempomacie i nie masz bezpiecznej mozliwosci zjazdu z pasa bez zwalniania to nie może dureń za plecami od Ciebie wymagać że nagle zmienisz pas choćby skały srały, gdy musiałbyś przez to zwolnić.

Gdyby kazdy jeździł 140 na tempomacie to na autostradach byłby raj. A tak mamy bagno panów "śpieszno mi" migających za plecami. Chcę wyprzedzić kilka aut
@pokpok: Gdyby każdy kierowca jechał maksymalna dopuszczalna predkością autostradową nie byłoby takich #!$%@? którzy się frustrują przy wyprzedzaniu, więc dobrze robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet płynność ruchu byłaby większa a tak lewy pas blokowany jest na kilkanaście aut bo robią sobie autobahna na autostradach gdy ktoś jedzie przepisowo
Oczywiście różnica 2km/h to w tym poście hiperbola, ale jak jest różnica najczesciej 20-30 km/h i to tez moze trwać kilka samochodów, to trzymanie się lewego pasa jest jedynym słusznym rozwiązaniem.
lewy pas blokowany jest na kilkanaście aut bo robią sobie autobahna na autostradach gdy ktoś jedzie przepisowo


@Xennonek: Ten lewy pas jest blokowany przez samochód OPa daleko na horyzoncie, a nie przez tych co #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście różnica 2km/h to w tym poście hiperbola, ale jak jest różnica najczesciej 20-30 km/h i to tez moze trwać kilka samochodów, to trzymanie się lewego pasa jest
Oczywiście różnica 2km/h to w tym poście hiperbola, ale jak jest różnica najczesciej 20-30 km/h


@Mjakson84: a jeżeli nie, czy to jest powód żeby piętnować tego, który nie chce przekraczać dopuszczalnej prędkości, czy tego, który chce przekraczać dopuszczalną prędkość?
@axelrodi ma na celu pokazanie hipokryzji patokierowców, którzy za największą zbrodnię przeciwko ich wolności drogowej uważają blokowanie lewego pasa

@pokpok Ale to Ty jesteś patokierowcą. I to takim bucowatym z przerośniętym ego. I jeszcze na żebroplusy poleciał na wykop.... Boże jakie żałosne.
@pokpok: Jeśli wyprzedzasz z różnicą 2km/h to sprawa jest bardzo prosta - stwarzasz zagrożenie. Siedzisz wyprzedzanemu przez długi czas w martwym polu i może Cię zwyczajnie nie zauważyć jeśli sam zechce zmienić pas, ale po co w ogóle o czymś takim myśleć, nie? Znak z ograniczeniem to wyrocznia i nie można tego przepisu złamać ani na 10 sekund.