Wpis z mikrobloga

Taką mam informację dla #!$%@?.

Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.
Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie, że masz sraczkę i mrugasz światłami - jak wyprzedzę, to zjadę. Pierd się...


#autostradypolska #autostrady #motoryzacja
  • 531
  • Odpowiedz
@nikifor: ty też masz w odbycie iskrę 2 i wiesz, że #!$%@?ąc się komuś przed maskę na lewy pas, to on złamał przepisy? na przejście też wbiegasz pod rozpędzone auto, i potem w karetce mamroczesz coś "hehe ale debil w tym bmw, ja miałem pierwszeństwo i rację, zobaczcie jaki jestem mądry"?

szacun ziomuś, zero pozdrowień, lecz się i nie wsiadaj do auta
  • Odpowiedz
Ja jak wyprzedzam na tempomacie i ktoś się zbliża to po prostu wciskam pedał gazu, ale ja nie jestem bucem ¯_(ツ)_/¯


@axelrodi: takich potem policja łapie i wlepiają mandaty bo specjalnie na zderzaku siadają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mam prawo oczekiwać, że inni uczestnicy jadą zgodnie z przepisami.


@pokpok: masz też obowiązek stosować zasadę ograniczonego zaufania.

  • Odpowiedz
Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.

Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie, że masz sraczkę i mrugasz światłami


@pokpok: wydaje mi się że sranie do basenu w wyniku wypadku spowodowanego przez jakiegos "mrugacza" może zmienić twoją perspektywę. Na lata.
  • Odpowiedz
@goferek: @axelrodi: wy macie z kolei mentalność polaczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja robię tak samo, wyprzedzam to wyprzedzam jadąc prędkością na jakie pozwalają warunki i w dupie mam to że jakiś typ w beemce mi na zderzaku siedzi i miga światłami bo 130-140km/h to dla niego za malo. Dorosnijcie.
  • Odpowiedz
wydaje mi się że sranie do basenu w wyniku wypadku spowodowanego przez jakiegos "mrugacza" może zmienić twoją perspektywę


@Nikczemnik: myślisz, że to mnie należy się krytyka i wyzwiska?
  • Odpowiedz
@pokpok: Ten wpis potwierdza tylko, że autostrady powinny być przywilejem kierowcy, a nie prawem przysługującym każdej sierocie.

Na szczęście są już przepisy na szeryfów lewego pasa
  • Odpowiedz
Ja jak wyprzedzam tiry i jadę 160-170 i na dupe mi wjeżdża debil poganiacz to sam zwalniam do limitu i razem czekamy aż skończę wyprzedzać tiry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Aaa to tak, też robię. Widzę że jakiś dzban siedzi na dupie, to puszczam gaz i zwalniam.

Rekord to zwolniłem do 100km/h :p Dopiero gość zatrybił że warto aby utrzymywać bezpieczny odstęp miedzy autami na autostradzie
  • Odpowiedz
to pokazuje jak beznadziejnym kierowcą jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Wręcz przeciwnie. Ja oczywiście jestem najlepszym kierowcą, mam bezpieczne auto i jeżdżę szybko i bezpiecznie!
  • Odpowiedz
Aaa to tak, też robię. Widzę że jakiś dzban siedzi na dupie, to puszczam gaz i zwalniam.

Rekord to zwolniłem do 100km/h :p Dopiero gość zatrybił że warto aby utrzymywać bezpieczny odstęp miedzy autami na autostradzie :p


@TheGreenBastard: Niektórych to bardzo irytuje i czasami nawet przestają się przez to śpieszyć xD
  • Odpowiedz
@pokpok: Nie, że tyle masz na tempomacie, tylko takie v-max w aucie, a pod górę to i z 135 będzie ciężko, więc dla komfortu swojego i innych nie wyprzedzaj
  • Odpowiedz
Wręcz przeciwnie. Ja oczywiście jestem najlepszym kierowcą, mam bezpieczne auto i jeżdżę szybko i bezpiecznie!


@nikifor: Hehe typowy psioczący robak( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz