Wpis z mikrobloga

Taką mam informację dla #!$%@?.

Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.
Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie, że masz sraczkę i mrugasz światłami - jak wyprzedzę, to zjadę. Pierd się...


#autostradypolska #autostrady #motoryzacja
  • 531
  • Odpowiedz
Rozumiem. Czyli możemy cię rozstrzelać za spacer złą stroną drogi tak?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Widzę, że dalej nie rozmiesz. Poczytaj PoRD i rozporządzenia także dotyczące wysokości mandatów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokpok: wiesz, walić buców co mrugają i są furiatami. Dla takich to ja jeszcze zwalniam, bo nienawidzę chamstwa na drodze. Ale jak wyprzedzasz samochód tak niska różnica szybkości, to trochę się prosisz o prowakacje chamskich zachowań ;)

Dla kontrastu jak w mieście zwolniłem do 20 na progu zwalniającym i typ zaczął na mnie trąbić, to sobie poczekał :) musiałem się potem obejrzeć dokładnie czy aby pieszy nie idzie i czy
  • Odpowiedz
gdyby doszło do kolizji, byłaby zTwojej winy

@NieBendePrasowac: nieprawda.


@pokpok: Co nieprawda, jak prawda. Drogówki nie oglądasz? Już chyba z milion razy była sytuacja, w której ktoś chciał skręcić w lewo, a z naprzeciwka #!$%@?ł inny uczestnik ruchu i jak się zderzyli to wina była tego skręcającego, bo wymusił pierwszeństwo. Tak samo, jak ktoś wykonuje manewr wyprzedzania to musisz mu go umożliwić, a nie #!$%@?ć się przed niego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pokpok: Dla przyglupow wyprzedzajacych 10 min dwa samochody lewym pasem, to zepchniecie z drogi jest najlzejsza kara


@Zulf: dlaczego?

Dlaczego chciałbyś jechać szybciej niż 140, przecież nie masz takiego prawa.

@pokpok:
Może na 1000 osób którym tak zrobisz jedna będzie miała "Stan wyższej konieczności" albo
  • Odpowiedz
Widzę, że dalej nie rozmiesz. Poczytaj PoRD i rozporządzenia także dotyczące wysokości mandatów.


@nikifor: To może ty poczytaj to zrozumiesz tak podstawowy koncept jak zróżnicowanie wysokości mandatów w zależności od szkodliwości wykroczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@pokpok: przeczytałem kilka komentarzy i wyobrażam sobie ciebie przytulonego klatką do kierownicy, odpalającego wycieraczki zamiast kierunkowskazu i skręcającego na rondzie w lewo pod prąd. taka typowa drogowa pierdoła, dla której zmiana pasa lub prędkości na chwilę to wielkie wydarzenie, do którego się musi mentalnie przygotować dłuższą chwilę. niestety, drogi dzielimy i z takimi pierdołami, a przepisy i zasady muszą być dostosowane do najsłabszego ogniwa, jak OP albo 95 letni dziadko,
  • Odpowiedz
dla której zmiana pasa lub prędkości na chwilę to wielkie wydarzenie, do którego się musi mentalnie przygotować dłuższą chwilę. niestety, drogi dzielimy i z takimi pierdołami, a przepisy i zasady muszą być dostosowane do najsłabszego ogniwa, jak OP albo 95 letni dziadko, któremu jeszcze nikt prawka nie zabrał


@hauhauhau: Tak ziomuś, racja 100%! Przepisy są dla pierdół, przednionapędowce dla panienek! Trzeba #!$%@?ć!!1! Pozdro i JP na 100%!
  • Odpowiedz
@pokpok

po prostu zmieniłem pas. Jak widzę samochód 50 metrów za mną, to nie muszę oceniać jego prędkości - mam prawo zakładać, że on też jedzie przepisowo. Zgadza się?


Oddaj prawko potencjalny morderco, serio mówię
  • Odpowiedz
dożywocia w momencie jak ktoś cię nagra jak przejeżdżasz przez warunkową strzałkę bez zatrzymania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hauhauhau: Ja nagrywam i wysyłam :) Przejazd na czerwonym 500zł i 6 punktów pyk pyk :)
  • Odpowiedz
ak ziomuś, racja 100%! Przepisy są dla pierdół, przednionapędowce dla panienek! Trzeba #!$%@?ć!!1! Pozdro i JP na 100%!


@nikifor: Zdajesz sobie sprawę, że to ty użyłeś skrajności i to pokazuje jak beznadziejnym kierowcą jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz