Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokpok: wiesz, walić buców co mrugają i są furiatami. Dla takich to ja jeszcze zwalniam, bo nienawidzę chamstwa na drodze. Ale jak wyprzedzasz samochód tak niska różnica szybkości, to trochę się prosisz o prowakacje chamskich zachowań ;)

Dla kontrastu jak w mieście zwolniłem do 20 na progu zwalniającym i typ zaczął na mnie trąbić, to sobie poczekał :) musiałem się potem obejrzeć dokładnie czy aby pieszy nie idzie i czy z
gdyby doszło do kolizji, byłaby zTwojej winy

@NieBendePrasowac: nieprawda.


@pokpok: Co nieprawda, jak prawda. Drogówki nie oglądasz? Już chyba z milion razy była sytuacja, w której ktoś chciał skręcić w lewo, a z naprzeciwka #!$%@?ł inny uczestnik ruchu i jak się zderzyli to wina była tego skręcającego, bo wymusił pierwszeństwo. Tak samo, jak ktoś wykonuje manewr wyprzedzania to musisz mu go umożliwić, a nie #!$%@?ć się przed niego. Jeśli doszłoby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pokpok: Dla przyglupow wyprzedzajacych 10 min dwa samochody lewym pasem, to zepchniecie z drogi jest najlzejsza kara


@Zulf: dlaczego?

Dlaczego chciałbyś jechać szybciej niż 140, przecież nie masz takiego prawa.

@pokpok:
Może na 1000 osób którym tak zrobisz jedna będzie miała "Stan wyższej konieczności" albo wykona niebezpieczny manewr i zginie ktoś.

Czy dla takiego szeryfowania warto (bez)pośrednio kogoś zabić?
Widzę, że dalej nie rozmiesz. Poczytaj PoRD i rozporządzenia także dotyczące wysokości mandatów.


@nikifor: To może ty poczytaj to zrozumiesz tak podstawowy koncept jak zróżnicowanie wysokości mandatów w zależności od szkodliwości wykroczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@pokpok: przeczytałem kilka komentarzy i wyobrażam sobie ciebie przytulonego klatką do kierownicy, odpalającego wycieraczki zamiast kierunkowskazu i skręcającego na rondzie w lewo pod prąd. taka typowa drogowa pierdoła, dla której zmiana pasa lub prędkości na chwilę to wielkie wydarzenie, do którego się musi mentalnie przygotować dłuższą chwilę. niestety, drogi dzielimy i z takimi pierdołami, a przepisy i zasady muszą być dostosowane do najsłabszego ogniwa, jak OP albo 95 letni dziadko, któremu
dla której zmiana pasa lub prędkości na chwilę to wielkie wydarzenie, do którego się musi mentalnie przygotować dłuższą chwilę. niestety, drogi dzielimy i z takimi pierdołami, a przepisy i zasady muszą być dostosowane do najsłabszego ogniwa, jak OP albo 95 letni dziadko, któremu jeszcze nikt prawka nie zabrał


@hauhauhau: Tak ziomuś, racja 100%! Przepisy są dla pierdół, przednionapędowce dla panienek! Trzeba #!$%@?ć!!1! Pozdro i JP na 100%!
ak ziomuś, racja 100%! Przepisy są dla pierdół, przednionapędowce dla panienek! Trzeba #!$%@?ć!!1! Pozdro i JP na 100%!


@nikifor: Zdajesz sobie sprawę, że to ty użyłeś skrajności i to pokazuje jak beznadziejnym kierowcą jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)