Wpis z mikrobloga

no to jest dopiero ciekawe. Jeżeli ktoś chce przekraczać prędkość bardziej niż ty, to wtedy jest zły?


@pokpok: Już ci pisałem, że twój poziom intelektualny jest niższy od mojego i ty zwyczajnie nie rozumiesz tego co piszę w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To co odpisujesz i widzisz w komentarzach to różnica cywilizacyjna i wyjaśnienie czemu jest jak jest.


@Pieron: Chcesz powiedzieć, że w Polsce mamy lepszą cywilizację bo nie jeździmy jak robaki 100km/h na autostradzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wolę niemcy, a nie jakieś zadupie europy jak UK czy Szwajcaria. Ci drudzy to przynajmniej mają tunele i drogi górskie, więc tam każde mniejsze ryzyko się opłaca.

Samochody już
dlatego że zgodnie z kulturą zachowania na drodze powinniśmy nie utrudniać sobie nawzajem


@NieBendePrasowac: mnie np. utrudniają jazdę ludzie, którzy #!$%@?ą.

Bo np. chciałbym sobie wyprzedzić tira, ale nigdy nie wiem, kto mi wjedzie w dupę, bo moje 140 km/h to nie jest wystarczająca prędkość dla #!$%@?.
Czy oni mogliby nie #!$%@?ć, żeby nie utrudniać mi bezpiecznego poruszania się?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
mnie np. utrudniają jazdę ludzie, którzy #!$%@?ą.


Bo np. chciałbym sobie wyprzedzić tira, ale nigdy nie wiem, kto mi wjedzie w dupę, bo moje 140 km/h to nie jest wystarczająca prędkość dla #!$%@?.

@pokpok: to #!$%@? patrz w lusterka zanim zjedziesz na lewy pas XD
Jazda z maksymalną dopuszczalną prędkością nie zwalnia Cię z tego, że masz się obejrzeć czy coś nie jedzie z tyłu xD
Jesteś debilem i tyle, i
Tak, a o co chodzi? Dużo komentarzy już tu napisałem z wyjaśnieniem co mną kieruje, nawet odpowiedziałem na pytanie identyczne do Twojego. Poczytaj sobie.


@axelrodi: W dupie mam twoje zdanie. Mam nadzieję, że dostaniesz parę konkretnych mandatów :)