Wpis z mikrobloga

Mam znajomą, 31 lv, lata 20-30 spędziła na imprezach z chadami - obcokrajowcami, biorąc narkotyki i pewnie odbywając kuta-maratony. Pierwszą poważną prace zalapala w wieku 29 lat. Mieszkanie oczywiście starzy jej kupili. W wieku 20-25 była piękną kobietą, naprawdę 10/10. Potem chyba tryb życia się odezwał i stała się ulanym prosiakiem, na oko wazy z 85 kg przy wzroście 165 cm.

Na każdym spotkaniu pojawia się temat, że fajnie mi że ja mam 25 lat i jeszcze „mogę się bawic”, a ona to już „hehehe musi się ustatkować”. No tylko szkoda że jako mężczyzna musiałem być ustatkowany w wieku 21 lat (auto, praca w IT, normalne mieszkanie, „dojrzałość emocjonalna”) bo inaczej nie miałbym szans na względy normalnej kobiety.

A ona po maratonie chadow ogarnęła ze jednak fajnie ogarnąć beciaka co będzie jej śniadanka robił. Mam nadzieje ze będzie sama jak najdłużej xD

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 49
typ który się podejmie związku z taką chodzącą przeoraną idiotką


@Smietnik112: a skąd on ma to wiedzieć? Każda się spowiada u niego? Daj spokój, laska się przeprowadzi do nowego miasta, otworzy tindera i życiorys wyczyszczony. Czasem nawet się przeprowadzać nie musi. Ta to i tak z tych bardziej ogarniętych, bo z gówniakiem nie skończyła.

Jedyne kogo powinieneś oceniać to siebie


@sunlifter: czyli osoby, z którą chcesz wejść w związek nie
@Gruby_Wujo: mam
@sunlifter: to słabo sobie znajomych dobrałeś, moja paczka znajomych to wszystko 15-20k+ w wieku 25 lat. (Zostało mi wiec 5 lat na „eksperymentowanie” xD może mnie ktos do tego przekona?)
Nie uważam ze zmarnowałem młodość, po prostu wywołuje we mnie ból dupy to że dla typiary która teraz chce się ustatkować „fajnie spędzony czas” = cpanie i ruchanie z kim popadnie. I reklamowanie tego jako świetna młodość, szkoda
@Frettka: a ja jojczę ze p0lka zamiast się wziąć za siebie zanim będzie ściana to jeszcze się ze mnie naśmiewa że zamiast „korzystać z młodości” i ruchac szlaufy to rozwijam firmę i mam stałą partnerkę seksualną
@ytho: to po co z nią utrzymujesz kontakt? lolz ludzie to lubią sobie komplikowac zycie i szukac problemow na sile, żyj po swojemu i daj zyc innym tak jak chcą
@prerogatywa: @Smietnik112: Jest masa osób, które zarabiają normalne pieniądze i nie pracują w IT. Po prostu trzeba się zastanowić nad tym kto ma czas na takie głupoty jak siedzenie na wykopie, głównie IT gdzie i tak się siedzi cały czas przy kompie albo ludzie bezrobotni, studenci albo mało zarabiający, dla których jedyną rozrywką jest ten internet i seriale/gry.

Dlatego wykop jest tak odmienny od całego społeczeństwa, większość przeciętnych ludzi tu
@ytho no dobra ale to są twoje przypuszczenia, czy widziałeś albo chwaliła się tym co robiła? Bo znam parę sopociar co w weekendy ostro dają czadu na imprezach, a do domu wracają z kumpelami albo same. Trochę mi to wygląda jakbyś dopisał historię, żeby się podbudować nie wiem po co
@Smietnik112: Na szczęście nie pracuję w januszexie, jednak również jestem zaskoczony ile mamy tutaj ludzi w IT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym był #programista15k to bym nie miał czasu na wykop, tylko wydawał bym kasę na hobby i inne przyjemności lub bzdury :D
@ytho: Panie Boże broń mnie przed takimi babami, mam 27 lat i zanosi się na to że moje opcje to samotność albo właśnie taki pasztet który na szybko chce sobie ogarnąć beciaka a ja niestety spełniam większość kryteriów :/