Wpis z mikrobloga

Mam znajomą, 31 lv, lata 20-30 spędziła na imprezach z chadami - obcokrajowcami, biorąc narkotyki i pewnie odbywając kuta-maratony. Pierwszą poważną prace zalapala w wieku 29 lat. Mieszkanie oczywiście starzy jej kupili. W wieku 20-25 była piękną kobietą, naprawdę 10/10. Potem chyba tryb życia się odezwał i stała się ulanym prosiakiem, na oko wazy z 85 kg przy wzroście 165 cm.

Na każdym spotkaniu pojawia się temat, że fajnie mi że ja mam 25 lat i jeszcze „mogę się bawic”, a ona to już „hehehe musi się ustatkować”. No tylko szkoda że jako mężczyzna musiałem być ustatkowany w wieku 21 lat (auto, praca w IT, normalne mieszkanie, „dojrzałość emocjonalna”) bo inaczej nie miałbym szans na względy normalnej kobiety.

A ona po maratonie chadow ogarnęła ze jednak fajnie ogarnąć beciaka co będzie jej śniadanka robił. Mam nadzieje ze będzie sama jak najdłużej xD

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 49
  • Odpowiedz
@Smietnik112: po prostu it to jedna z niewielu branży w której zarabiasz normalne pieniądze i traktują Cię jak człowieka

Dlatego wielu młodych mężczyzn w to idzie i się tym chwalą. Ale ja po to poświęciłem czas na naukę, żeby przeskoczyć z dymania na magazynie za 2k do klikania w komputer za 10k. Warto.
  • Odpowiedz
@pedro-lbn: @mascarponie: @Smietnik112: oczywsicie standardowy jazgot bluepillowcow, nawet starej zużytej p0lki będą bronić i sie przyjebią do nieistotnej wzmianki o IT.

Dla mnie to po prostu obrzydliwe jest ze laska przez 10 lat ćpała wszystko co istnieje, ssała wszystko co ma kształt falliczny, a teraz śmie mówić o „ustatkowaniu”
  • Odpowiedz
Dla mnie to po prostu obrzydliwe jest ze laska przez 10 lat ćpała wszystko co istnieje, ssała wszystko co ma kształt falliczny, a teraz śmie mówić o „ustatkowaniu”


@ytho: niestety znajdzie dobrze zarabiającego beciaka który ufunduje jej dobre życie
tutaj wina leży po stronie mężczyzn, że rozważają takie "coś" jako poważna partnerka na którą warto łożyć a nie tania opcja na spuszczenie z kija
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: @Smietnik112: jak ją zgasić jak następnym razem coś palnie w towarzystwie o stabilizacji?

wina leży po stronie mężczyzn, że rozważają takie "coś" jako poważna partnerka na którą warto łożyć a nie tania opcja na spuszczenie z kija


Jakby nie była ulaną parówą to nie byłaby brzydka, ale jest poza #!$%@? psychicznym tłusta jak rosół babci
  • Odpowiedz
@ytho: na takie stare witaminki zawsze działa sugerowanie, że typy którymi ona jest zainteresowana mają dużo młodsze i ładniejsze opcje
aż robią się czerwone na twarzy XDD
  • Odpowiedz
@ytho:

jak ją zgasić jak następnym razem coś palnie w towarzystwie o stabilizacji?

Tu jest o tyle "problem" że takie p0lki maja już zryty beret i poradzą sobie nic nie robić ze słów jakiegoś typa, który nie jest chadem.
Ja zawsze mówie że po 30roku życia kobieta ulega przeterminowaniu, jej czas już minął. Teraz może co najwyżej zająć się lepieniem pierogów. Młode jędrne 19stki mają branie a te po 30stce
  • Odpowiedz
@ytho: Jak ja zgasic? Ten wpis i takie pytania świadczą o Twoim zgorzknieniu. Nikt Ci nie każe się z nią wiązać. Zachowaj klasę i nie dogryzaj jej, bo i tak niczego nie osiągniesz
  • Odpowiedz
@ytho: chyba się jednak zesrałeś.
Ja się ustatkowałem w wieku 29 lat, wcześniej dokładnie to co opisałeś jako jej lata 20-30. Nigdy nie miałem problemu z normalnymi kobietami (co najwyżej się od nic opędzić). Co prawda rodzice nigdy mi mieszkania nie kupili, ale to nie ma żadnego znaczenia bo dzisiaj zarabiam więcej niż cała moja paczka znajomych razem wzięta.
Ale może Ty po prostu nie rozumiesz że świat jest nieco
  • Odpowiedz