Wpis z mikrobloga

Mam znajomą, 31 lv, lata 20-30 spędziła na imprezach z chadami - obcokrajowcami, biorąc narkotyki i pewnie odbywając kuta-maratony. Pierwszą poważną prace zalapala w wieku 29 lat. Mieszkanie oczywiście starzy jej kupili. W wieku 20-25 była piękną kobietą, naprawdę 10/10. Potem chyba tryb życia się odezwał i stała się ulanym prosiakiem, na oko wazy z 85 kg przy wzroście 165 cm.

Na każdym spotkaniu pojawia się temat, że fajnie mi że ja mam 25 lat i jeszcze „mogę się bawic”, a ona to już „hehehe musi się ustatkować”. No tylko szkoda że jako mężczyzna musiałem być ustatkowany w wieku 21 lat (auto, praca w IT, normalne mieszkanie, „dojrzałość emocjonalna”) bo inaczej nie miałbym szans na względy normalnej kobiety.

A ona po maratonie chadow ogarnęła ze jednak fajnie ogarnąć beciaka co będzie jej śniadanka robił. Mam nadzieje ze będzie sama jak najdłużej xD

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 49
  • Odpowiedz
@Smietnik112: miesiecznie, ale jutro ide po podwyzke, bo jak na UZ pracuje (student, wiec nie ma dodatkowych kosztów), a klepie 1/2 frontu dla klienta, to tak troche słabo imo. A jak mi nie wypali podwyzka, to szukam korków z angielskiego i zmieniam firme, na 4.5k minimum - nie po to sam sie 2 lata uczyłem i teraz pół roku w robocie siedze, żeby zarabiac mniej niz na magazynie
  • Odpowiedz
@hannibal-lesser: ale kogo ja obwiniam? Nikogo nie obwiniam tylko sobie narzekam na p0lki

@orzell: #!$%@?

@ig3r: W przerwach od wydawania hajsu i siedzenia na działce lubię sobie poshitpostowac

@Wrzud: Chwaliła się w mojej obecności ilu to ona przystojniaków „obracała” na imprezach na studiach xD
  • Odpowiedz
@ytho: Spoko, rozumiem to :) Gdybym miał działkę to już w ogóle nie miałbym czasu tutaj siedzieć :D Przynajmniej raz w tygodniu to jakiś grill byłby organizowany, lub coś innego ;)
  • Odpowiedz
@ytho: Życzysz różowej źle, bo ma bogatych starych i prawdopodobnie nie raz se poruchała xD a ona sobie żyje i nawet nie wie, że istnieje taki wykop z przegrywami co ich życie innych boli xd
  • Odpowiedz