Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w Polsce da się osiągnąć sukces finansowy ale WŁASNYMI RĘKAMI? Np. zarobki 10k - niby nie tak dużo ale ile znacie osób z takimi zarobkami? To jest ponad przeciętność, czyli już sukces. Jestem starym przegrywem, którego rodzice zawsze powtarzali "idź na studia", "ucz się dobrze". Uczyłem się średnio, natomiast klasowi kujoni zostali idealnymi trybikami w pracy za średnie pieniądze (lepszą pracę znaleźli szkolne dynamiczniaki, którym nigdy się nie chciało uczyć ale wszędzie było pełno) - tak było w szkole i na studiach. Jak każdy chciałbym lepiej dla siebie, więc przeglądam internety a tam przekonują, że można wszystko. Potem okazuje się, że to jakiś syn CEO. No dobra ale jest przecież masa coachów, którzy nie byli bogaci a jednak mówią, że się da. Hmm.. gdyby się dało wszystko to te tłumy z eventów na żywo albo tysiące ludzi oglądających vlogi byłoby teraz milionerami a nie są. Pewnie nawet nie przekroczyli średniej krajowej. Na wykopie złota rada to zostań programistą albo ucz się chińskiego i tu znów gdyby to było takie proste to każdy by tak robił. Może to kwestia genów a może mentalu przegrywa? Może potrzebni są starzy, którzy dadzą ci odpowiednie wzorce. Może trochę farta i nauki?

#przegryw #rozwojosobisty #kariera #praca #polska #samorozwoj #nauka #wygryw #zarobki #sukces #coaching #rozwoj #

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626f948f6fa385d2da540074
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy w Polsce da się osiągnąć sukces...

źródło: comment_1651506042D7Pn9Bv5q9j1txWEflrme4.jpg

Pobierz
  • 25
Np. zarobki 10k - niby nie tak dużo ale ile znacie osób z takimi zarobkami? To jest ponad przeciętność, czyli już sukces.


@AnonimoweMirkoWyznania: to juz zalezy od srodowiska, chyba ze porownujesz sie z typowym kowalskim wychowywanym w skromnej, katolickiej rodzinie w wielkiej płycie żeby sobie ego podbić. 10k to wyższa-przeciętność i nie ma co się oszukiwać. 120 tysięcy rocznie: 3-4 lata odkładania na auto? 10 lat odkładania na mieszkanie? No pls
Czy w Polsce da się osiągnąć sukces finansowy ale WŁASNYMI RĘKAMI? Np. zarobki 10k - niby nie tak dużo ale ile znacie osób z takimi zarobkami?


@AnonimoweMirkoWyznania: 10k (netto) ? Zależy od branży. W IT to taki standard dla mida. W mojej branży (telekomuna) osiągnąłem 10k w 34 roku życia, wiele więcej już nie osiągnę. Dla pracownika poczty czy urzędnika 10k jest nieosiągalne. Ale np. dla ynfluencerki, strimerki czy baby z
Na wykopie złota rada to zostań programistą albo ucz się chińskiego i tu znów gdyby to było takie proste to każdy by tak robił.


@AnonimoweMirkoWyznania: No i robią i co z tego skorą są miernotami w tym co robią? Trzeba mieć pomysł na siebie i pasję, są ludzie co latami robią coś prawie za darmo i nagle bang, coś pyknie, np. zasięgi na insta wjadą i ich pasja z dnia na
No dobra ale jest przecież masa coachów, którzy nie byli bogaci a jednak mówią, że się da.


@AnonimoweMirkoWyznania: Na scenę wychodzi coach po to by przeprowadzić szkolenie pod tytułem "Jak zarobić 100tys zł w minutę" i pyta:
-Dzień dobry państwu, ile osób mamy dziś na sali?
-Tysiąc... odpowiada mu tłum
-A ile zapłaciliście państwo za to, żeby móc na tej sali siedzieć?
-100 złotych
-Dziękuję państwu.
@AnonimoweMirkoWyznania: krótko, idąc za pieniądzem będziesz nieszczęśliwy

Robienie tego co się lubi to klucz do sukcesu i szczęścia. Problemem jest to że ludzie jakoś mało czasu poświęcają na to żeby to coś odnaleźć

10 lat robienia tego co lubię, godzina rozmowy, robota 30k - oczywiście nie w PL, ale zdalnie więc jeden #!$%@?

Masz 30, w ciągu 10 lat możesz się nauczyć i byc na bardzo wysokim poziomie w czymkolwiek -
@masterdick sorry, ale to zwykłe #!$%@?, które może realnie komuś zaszkodzić oraz ma małe przełożenie w rzeczywistości. W swojej rodzinie mam masę osób, co robią swoją pasję za marne pieniądze i #!$%@? z tego mają. Tylko stres i poczucie niesprawiedliwości. Hajs trzepie się tam, gdzie jest duży popyt na twoje usługi, nic więcej. Nawet jeśli będziesz srać pod siebie entuzjazmem, będziesz klepać biedę, gdy nikt nie potrzebuję twojej usługi. Zresztą, najlepiej pokazują
@AnonimoweMirkoWyznania: W części przypadków to fart trafiający na korzystny grunt wcześniejszych kompetencji, które normalnie by takich wyników nie dały, ale gdy już trafiła się ta wyjątkowa okazja to bardzo się przydały. Sporo pomaga umiejętność dogadywania się z innymi.
@Hubert_von_Mai:

Szkodzi (i przekonasz się o tym prędzej czy później) niepodejmowanie akcji kiedy możesz, bo potem mając 60-80 lat może być za późno na odkrywanie siebie i pasji

Jeżeli ktoś czuje stres przy swojej "pasji" to zwyczajnie nie jest to pasja - pasja to coś co robisz leżąc w śmietniku uśmiechnięty od ucha do ucha. To coś czego sam też jeszcze szukam, niemniej jestem ciut bliżej, a przynajmniej tak mi się