Wpis z mikrobloga

@Blackhorn: jeszcze pol roku temu glapa mowil ze mamy za malo mieszkan i powinnimy chciec miec taki sam rynek jak w niemczech i powinnismy zachecacte wielkie kropo do wejscia do nas (ta wypowiedz padla na 2-3 dni prze tym jak berlinczycy w referendum kazali odstosunkowac sie tym firma od mieszkan)
@Blackhorn: Moje pytanie brzmi nie dlaczego ludzie nie idą protestować, ale dlaczego nbp sam z siebie nie podejmie się takich kroków. Sama nie wiedziałam o możliwości zwiększenia stopy rezerwy obowiązkowej, ale po pobieżnym zapoznaniu się z tematem, wydaje się to być idealnym narzędziem w sytuacji w której teraz jesteśmy
@moll: no i nie zrozumie nie chce nie musi , WSTYD ale jesteśmy bliżej mentalnie Węgrom i Białorusinom. Ostatni dzwonek mija lud ciemny nic nie widzi.. oby komuś dopiec, kogoś przekupić mówić pół prawdy i lud czuje jak od komuny że brak wyboru bo tak to kreują złodzieje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Moje pytanie brzmi nie dlaczego ludzie nie idą protestować, ale dlaczego nbp sam z siebie nie podejmie się takich kroków. Sama nie wiedziałam o możliwości zwiększenia stopy rezerwy obowiązkowej, ale po pobieżnym zapoznaniu się z tematem, wydaje się to być idealnym narzędziem w sytuacji w której teraz jesteśmy

@Okoproroka:

Bo się to nie opłaca bankom, które zarabiają teraz dodatkowy hajs na pompowanym sztucznie wiborze.

Samo NBP napisało przecież wprost, że banki
Dlaczego ludzie nie wychodzą na ulice i nie domagają się z kostką brukową w ręku pod sejmem zwiększenia stopy rezerwy obowiązkowej, wprowadzenia podatku katastralnego na kolejne mieszkania, wykopania funduszy z kraju i wprowadzenia konkurencyjnego programu państwowego budownictwa?


@Blackhorn: bo im sie zajmuje głowe obyczajowym gównem, nowym opium dla ludu
Witamy w matrixie.
@Atx0937: No tak faktycznie stopa rezerwy obowiązkowej i podatek katastralny są poza moim zasięgiem. Żyjcie sobie dalej w waszym życzeniowym świecie. Żadne z proponowanych rozwiązań nie polepszy dostępności mieszkań w Polsce.