Wpis z mikrobloga

@SweetDreams: Biedronka na Bogucicach ma myjkę z aktywną pianą i można kupić impulsy kartą, zdaje się 6 wartości do wybrania z panelu. Bywają kolejki, w końcu obok biedry

Na 'nowym' osiedlu przy trzech stawach też jest aktywna piana, nie wiem czy można płacić kartą ale chyba można było wypłacić monety z automatu? Albo rozmienić?
nigdy nie wiesz czy janusz przed toba nie wycieral nimi felg, nadkoli, podwozia i własnego rowa


@Catmmando: czemu janusz? przecież po to te szczotki są (choć felg by mi było szkoda, edit: rowa też)
na pewno nie do lakieru xD
to jest po to żeby sobie budowlańce mogli busa ogarnąć po tygodniu na zleceniu
@SweetDreams: jak chcesz faktycznie umyć auto to polecam MYJ-SAM na Bończyka w Mysłowicach - możesz sobie podjechać, gąbeczką sam umyć, porządnie, a jak wolisz to masz też szczotkę - brak aktywnej piany ale to sobie sam możesz kupić szampon i taniej i lepiej zrobić aktywną pianę.

Polecam :)
@ktw-:
Nie wiem ile za ile, za dyszkę zawsze auto przemyje bo myciem to się tego nazwać nie da. Ciśnienie chyba jak wszędzie, tylko mało gdzie jest piana jest na tyle mocna. Opinie na google też mają całkiem dobre.